MATIG - Przeglądanie profilu: Posty - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


MATIG

Rejestracja: 26 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 27 lip 2018 10:40
*****

Moje posty

W temacie: MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

27 lipiec 2018 - 10:40

Cześć! Siemano! Przedstawiam wam kolejny film z "domowej wody". Oj tego dnia się działo, na filmie jest ukazanych bodajże 6 zanderków ale ogólnie tego dnia złowiłem 7 sandaczy, mega dzionek, dla takich brań warto zostać trochę dłużej po ciemku, i warto zostać pokutym przez komarzyska :). Te pstryki gdy nie widzisz plecionki, i szczytu wędki ajj! Pozdro!
 
 

W temacie: MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

21 lipiec 2018 - 22:13

Siema!!! W Końcu wybrałem się troche połowić, i wracam że tak powiem z przytupem na youtube! Trafiłem pięknie w godzinę dobrych brań w samo południe i  naprawdę fajnie połowiłem! Trzy sandacze wymiarowy szczupak, i karpicho za ogon w godzinkę z plusem fajny wynik. Ten ostatni jegomość wymęczył mnie, co za siła to masakra, oceniam go tak na 4-5 kg dosyć ciężki był, na początku przypuszczałem że mam suma na kiju no ale niestety... Ale i tak walka niesamowita! Zapraszam do oglądania! Pozdro!!!

 


W temacie: MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

14 czerwiec 2018 - 20:41

Kurcze  Mati nie wiem jakim cudem przegapiłem ten film.

Okonie już teraz to zażerają pewnie fajnie. Próbowałeś  na tej wodzie na troku powiesić jakąś większą gumę?

Myślę, że dałoby fajne efekty. Nawet te irasowe gumki no i kajtki.

  Pewnego razu z kumplem łowiliśmy  trokiem na ciężarku 25g, wyrzut pod 100m aż do podkładu pod linką. Ryby żarły niesamowicie, rzut za rzutem, nawet z opadu z takim ciężarem i do tego wszystko ładne od30+..No ale właśnie wszystko na dużym dystansie.

 

 

Furę zmieniłeś?

pzdr

 

Kiedyś tylko na troka tam łowiłem i efekty były, ale nigdy nie próbowałem na większe gumki z trokiem i nie wiem czy spróbuję przestała przemawiać do mnie ta metoda :P

 

Taak w końcu, po 5 latach śmigania vectrą czas nadszedł by coś zmienić. Teraz Audi A6 C5 w sedanie, komfort jazdy i ogólnie wszystko bez porównania do opelka, pomimo że audiola jedynie rok młodsza. 

 

Ogólnie teraz mam małe rozstanie z wedkarstwem, i nie wiem kiedy wrócę na dobre. Wena gdzieś uciekła, do nagrywek tak samo... jakoś tak nie wiem, dziwnie.. zauważyłem że za dużo czasu poświęcam na wędkarstwo, bo to już się stało moim "life style" a "zwykłe życie" gdzieś uciekło, trzeba nadrobić teraz to co ważniejsze od hobby. Bo zatracanie się w pasji też jest złe i to bardzo. 


W temacie: MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

21 maj 2018 - 16:24

Cześć!! Przedstawiam wam krótki film z niedzielnego wypadu na ulubione jezioro, w pogoni za garbusami. Wyniki średnie bym powiedział, ale chociaż coś się działo. Szczupaki są aktywne aż nadto, szkoda tylko że same pistolety.. Ogólnie wypad udany, dużo brań nie zaciętych, puknięć itd. Jeden garbus już taki dosyć sympatyczny coś koło 25 cm, szkoda że tylko jeden taki się trafił chociaż, na kiju miałem takiego 30+ ale niestety się spiął, za lekko prawdopodobnie go wciąłem, ale tak to bywa ;). Do następnego! Pozdro!

 


W temacie: Koleżeński konkurs "Najdłuższy szczupak majówki 2018"

21 kwiecień 2018 - 13:43

Lista startowa:
-@hm62-Tomasz
-@daniel- Daniel
-@algeroth82 
-@Spinnigista
-@dawid7171
-@rav_id 

-@MATIG - Mateusz