ManiekM - Przeglądanie profilu: Posty - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


ManiekM

Rejestracja: 02 cze 2015
Poza forum Ostatnio: 27 lut 2017 13:18
-----

Moje posty

W temacie: Przyroda

13 styczeń 2017 - 16:55

Ciut rozjaśnić mi proszę tą sytuację bo nie bardzo wiem o co chodzi..... :o  :ph34r:  :ph34r:

 

Chodziło mu o post Rafała na samym początku tej strony, gdy ten napisał, pozwole zacytować "Wczoraj byłem się przejść, wziąłem aparat i zrobiłem jakieś zdjęcia  :)"
Przynajmniej ja to tak zrozumiałem
Myślę, że rozjaśniłem :D


W temacie: Lubelszczyzna

09 styczeń 2017 - 10:53

Majdan piękna woda, która ma w sobie piękne ryby, ale trzeba wiedzieć jak się do nich dobrać i wędkarstwo w sezonie wakacyjnym odpada ze względu na wszechobecne osoby kąpiące się i rowerki wodne. Jakbys się tam wybierał w jakiś weekend to daj znać. Co piątek jestem w Tomaszowie do poniedziałku, a samemu niezbyt chce mi się ruszać nad wodę. Ja z tych co lubią towarzystwo. Tak czy inaczej j na lód można śmiało wchodzić, a na pewno przy molo bo tam sprawdzalem. Odradzałbym zapuszczać się w okolice tamy. Jest tam znacznie głębiej i woda później zamarza ze względu na to, że jest to zbiornik przepływowy. Polecam Ci wędkowanie w środkowej części zbiornika, a jak zlokalizujesz stare koryto rzeki to możesz liczyć na ładbe ryby każdą porą roku

W temacie: Lubelszczyzna

09 styczeń 2017 - 10:16

Po sezonie linowym moje wszystkie kije poszły w odstawke. Brakowało mi czasu, a po słabych wynikach wiosennych i letnich w jesieni się nawet nad wodę nie wybieralem. Wczoraj pojechalem tylko sprawdzić grubość lodu na zalew w majdanie sopockim. Przerębli było nawiercone dosyć dużo, ale wędkarza nie widziałem żadnego. Grubość lodu była imponująca bo wystarczyły 2dni srogich mrozów, a lód miał prawie 15cm. W weekend jak zjadę z Lublina bo tam teraz studiuję wykupie sobie zezwolenie na ten rok, a może on będzie dla mnie lepszy. Korzystając z okazji chciałbym się z wszystkimi ponownie przywitać i życzyć samych okazów w 2017r.

W temacie: Przyroda

20 lipiec 2016 - 10:43

a ja zrobiłem sobie wczoraj małą wycieczke po Lubelszczyźnie z znajomymi i zatrzymaliśmy się na chwilę w Nieliszu.

Udało mi się wykonać piękną panoramę, myślę, że jak na zdjęcie zrobione telefonem to daje rade 

6edu9l.jpg
 


W temacie: Jeziora 2016

02 czerwiec 2016 - 13:02

kolegi ojciec wczoraj złowił sandała 81cm w samo południe.

Tylko, że na trupka, a nie spinning