Algeroth82 - Przeglądanie profilu: Tematy - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Algeroth82

Rejestracja: 07 lis 2016
Dostępny Ostatnio: dziś, 20:08
-----

Moje tematy

Zmiana rapr

02 wrzesień 2017 - 06:57

Zmiana dotyczy suma i wegorza :

http://www.pzw.org.p...sach_ochronnych

Ja za nimi nie biegam, ale może komuś ta informacja się przyda :)

Zlot

28 kwiecień 2017 - 08:09

Witam,
Z racji tego, że chłopaki są mocno zajęci i jakoś nie widać aby temat zlotu WT miał w najbliższym czasie się odbyć to wychodzę z małą propozycją - może zorganizujemy nieoficjalny zlot samodzielnie? Mógłbym się tematu podjąć (a przynajmniej spróbować). Mam już jakąś koncepcje, ale to wszystko zależy od zainteresowania. Czekam na info zwrotne od Was :)

Przynęty Phoenixa

03 marzec 2017 - 18:19

witam,

 

czy ktoś miał okazję wypróbować podróbkę keitecha od phoenixa? cena moim zdaniem dobra, ale nie wiem jak bardzo odbiegają od pierwowzoru na który mi się rewelacyjnie łowi... będę wdzięczny za opinię popartą doświadczeniem :)

 

link do przynęty o którą mi chodzi:

 

http://www.sklep.pho...m-c-38_165.html


Obrótowki na klenia

31 styczeń 2017 - 16:53

Witam, jako, że przymierzam się w tym roku wybrać parę razy na klenia na Odrę to pozwolę sobie zadać pytanie na które niestety nie znalazłem odpowiedzi... Jako że przelewy odrzańskie będą raczej pochłaniały moje Przynęty masowo to szukam alternatywy dla obrótowek meppsa oraz sg w rozmiarze 0 na właśnie tą rybę. (oczywiście o ile istnieje) będę wdzięczny za sprawdzone, a przede wszystkim tańsze odpowiedniki w/w obrotówek z dedykacją na klenia :) (istotną informacją jest pewnie to, że łowić będę tylko z brzegu)

Kołowrotek spinnningowy do wędki 40 cw

29 grudzień 2016 - 09:36

Witam,
Ostatnio sporo czasu poświęciłem na szukanie informacji dotyczących w miarę żywotnego kołowrotka do Wedziska z w/w cw. Obecnie łowię dwoma wędkami tj. Shimano Catana DX ul 1-10 cw oraz ferox ultra spin 5-20 cw. Do obu podpinam budżetowy Kołowrotek cormoran black bull 6pif I spokojnie sobie daje radę, jednak już wiosną chciałbym nabyć ferox delta spin 10-40 cw aby połowić trochę ciężej na Odrze. I tutaj klucz - obie w/w wędki które używam wyważają kołowrotki o masie około 300g, a z racji tego że chciałbym aby zakupiony Kołowrotek funkcjonował we wszystkich 3 wędkach (zmiana tylko szpuli z linką) to chciałbym aby w tych okolicach wagowych pozostał. Cena rzecz wtórna, jednak ważna - około 250-300 mogę dać (można dać też droższą propozycje, ale też bez przesady bo na stelle mnie nie stać). Sam myślałem o ryobi zauber 4000 bądź 3000, ale różnie o nich czytam (podobno nie daje rady przy intensywnym łowienia głowkami 20+) więc powoli głupieje od natłoku informacji. Będę wdzięczny za pomoc osób, które mają większe doświadczenie ode mnie.