Algeroth82 - Przeglądanie profilu: Tematy - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Algeroth82

Rejestracja: 07 lis 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 21:46
-----

Moje tematy

Odra 2018

06 styczeń 2018 - 11:27

Witam,

W tym roku ja mam przyjemność otworzyć wątek Odry :)

Dzisiaj wybraliśmy się z Rafałem do portu w naszej miejscowości, ale niestety bezskutecznie staraliśmy się złapać jakiegokolwiek okonia przez ponad godzinę, więc ktoś musiał podjąć męska decyzję o zmianie miejscówki. Pojechaliśmy na starorzecze Odry w okolicznej miejscowości. Obławiajac głębsze partie wody w zasadzie nic się nie działo - postanowiłem zobaczyć jak ma się sytuacja na płytkiej wodzie. Po kilku rzutach zameldował się mały szczupaczek, ale spadł z kija. Po kilkunastu następnych rzutach kajtkiem na 2 gramowej główce I powolnym zwijaniu zameldował się pierwszy Okoń tego sezonu :) dzięki Rafał za spotkanie i do następnego razu! 2a293a2089dd038b871a8879b8e3a781.jpg

Zmiana rapr

02 wrzesień 2017 - 06:57

Zmiana dotyczy suma i wegorza :

http://www.pzw.org.p...sach_ochronnych

Ja za nimi nie biegam, ale może komuś ta informacja się przyda :)

Zlot

28 kwiecień 2017 - 08:09

Witam,
Z racji tego, że chłopaki są mocno zajęci i jakoś nie widać aby temat zlotu WT miał w najbliższym czasie się odbyć to wychodzę z małą propozycją - może zorganizujemy nieoficjalny zlot samodzielnie? Mógłbym się tematu podjąć (a przynajmniej spróbować). Mam już jakąś koncepcje, ale to wszystko zależy od zainteresowania. Czekam na info zwrotne od Was :)

Przynęty Phoenixa

03 marzec 2017 - 18:19

witam,

 

czy ktoś miał okazję wypróbować podróbkę keitecha od phoenixa? cena moim zdaniem dobra, ale nie wiem jak bardzo odbiegają od pierwowzoru na który mi się rewelacyjnie łowi... będę wdzięczny za opinię popartą doświadczeniem :)

 

link do przynęty o którą mi chodzi:

 

http://www.sklep.pho...m-c-38_165.html


Obrótowki na klenia

31 styczeń 2017 - 16:53

Witam, jako, że przymierzam się w tym roku wybrać parę razy na klenia na Odrę to pozwolę sobie zadać pytanie na które niestety nie znalazłem odpowiedzi... Jako że przelewy odrzańskie będą raczej pochłaniały moje Przynęty masowo to szukam alternatywy dla obrótowek meppsa oraz sg w rozmiarze 0 na właśnie tą rybę. (oczywiście o ile istnieje) będę wdzięczny za sprawdzone, a przede wszystkim tańsze odpowiedniki w/w obrotówek z dedykacją na klenia :) (istotną informacją jest pewnie to, że łowić będę tylko z brzegu)