Tomas81 - Przeglądanie profilu: Posty - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Tomas81

Rejestracja: 01 sty 2015
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
*****

Moje posty

W temacie: Zezwolenia online

17 listopad 2017 - 23:59

O jakiejś ogólnopolskiej apce też nic nie wiem ale korzystałem z zakupów on-line w okręgu wielkopolskim. Szybko i skutecznie. Tylko trzeba było wydrukować papierki z pendraka. A kupowałem bezpośrednio ze strony tamtejszego PZW.


W temacie: Nowo nabyte

17 listopad 2017 - 23:49

  B)  B)  Takie cacko dzisiaj jak wróciłem z pracy na mnie czekało  ;), stan nieużywany i teraz pytanie czy pozostawić tą daiwke w takim stanie

Bardzo fajny ten kanciak :)  Ale "Type-R"??? Przecież to nie jest prawdziwa "R-ka". Czyli wielkość 2500 z bebechami od 3000. Chyba że o czymś nie wiem... Bo przyznaję się że akurat z tym modelem się jeszcze nie spotkałem. Może oświecisz mnie Mateuszu ;)


W temacie: Jako silnik elektryczny.

17 listopad 2017 - 23:38

Patryku to zależy ile będziesz pływać, na jakich dystansach. Ja osobiście mam 110 amperową bateryjkę ale pierun staje się dla mnie coraz bardziej upierdliwy. Po prostu staram się w każdym aspekcie ograniczać wagę ale mogę też sobie na to pozwolić. Gdyż szukam coraz mniejszych zbiorników a co za tym idzie z reguły jest tam mniejsza presja. Więc taki agregat nie jest mi aż tak potrzebny. Waga też swoje robi, kręgosłup też już nie ten co za nastolatka :(  Dlatego po sezonie pewnie pójdzie do sprzedaży. Choć przyznaję że ogólnie im większy akumulator tym dłużej się go użytkuje gdyż cele tak się nie niszczą w wyniku ewentualnych głębszych rozładować. Mój dzięki temu jest w naprawdę dobrym stanie.

 

Na dobre aku w ogóle nie trzeba uważać jeśli chodzi o przetrzymywanie w wilgotnym środowisku. Jedynie to po każdym powrocie ładować na maksa i przechowywać na zimę w domu. Polecam takie zachowanie a akumulator będzie służyć dzielnie i bezawaryjnie latami. Coś o tym wiem ;)


W temacie: Wisła 2017- wieści z nad wody.

17 listopad 2017 - 23:16

To się bardzo cieszę że u i sąsiadów też jest dopuszczalna tylko taka formuła. Bo przyznaję że owe zdjęcie trochę mnie zaniepokoiło. Lecz widać że na szczęście niesłusznie. Ale zawsze wolę się dopytać ;)  Tym bardziej że właśnie zawody, jakiej by nie były rangi, powinny być przykładem że wędkarstwo polskie również może być nowoczesne.

 

Pozdrawiam


W temacie: Wisła 2017- wieści z nad wody.

17 listopad 2017 - 01:05

Niedzielne otwarte zawody spinningowe, dla członków PZW, na prawym brzegu Wisły - Czarże/Dębowiec/Kokocko: https://www.facebook...744034888942588

Żaden ze mnie nokilowiec ale poproszę o wyjaśnienie. Czy te zawody były na żywej czy bitej rybie? Bo na focie zwycięzcy, któremu szczerze gratuluję, widzę dwa szczupaki. A skoro były to zawody mające z natury promowanie wędkarstwa nowoczesnego to będąc już dawno temu w XXI wieku powinny być na żywej, tak przynajmniej jest w spinningowych rywalizacjach u sąsiadów (Toruń). Ryby można oczywiście trzymać w siatkach ale jak je utrzymać w dobrej kondycji przez tyle czasu? Domyślam się po zdjęciach że chyba też były organizowane z brzegu. Podkreślam, pytam się bez żadnej złośliwości wobec Ciebie Przemku. Chodzi mi tylko o formułę.

 

Pozdrawiam