dawid7171 - Przeglądanie profilu: Tematy - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


dawid7171

Rejestracja: 04 gru 2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:45
-----

Moje tematy

cebula w starorzczu wisły

17 maj 2018 - 14:43

witam

 

Przeglądając internet spotkałem się z filmem Sebastiana Kowalczyka z WW, w którym przedstawia sprawę zdewastowania starorzecza poprzez wypełnienie po brzegi zepsutą cebulą. Poprostu ręce mi opadły jak to zobaczyłem. Sprawa dotyczy starorzecza w miejscowości Zławieś Wielka  Miejsce znam bardzo bobrze i domyślam się kto to zrobił, w końcu cała ziemia przy Wiśle w tym regionie należy do jednego potentata. Dziwię się tylko, że gmina i policja sprawę pozostawia objętnie.   


Jezioro Zamkowe i Frydek w Wąbrzeźnie

26 marzec 2018 - 20:10

Witam wszystkich.
Panowie i Panie:-) szukam informacji na temat jezior wymienionych w temacie, interesuje mnie jaki drapierznik występuje w tych wodach. Planuję wyskoczyć może z dwa razy na te wody bo w sumie niedaleko a jeszcze mnie tam nie było.
Z góry dzięki za wszystkie odp.
Ps. Połamania kija w nowym sezonie.

Zamienię Inazuna Flash Zander 229/22g

01 luty 2018 - 12:31

Jak w temacie, mam mikado inazumę flash zander 229 cm do 22g stan jak nowa, kilka razy nad wodą. Szukam czegoś bardziej subtelnego, może ktoś chce się pozbyć Mikado Kamisori do 15g? albo jakiś inny patyk ale nie dłoższy niż 220cm.


kołowrotek układa linke w stożek - pomocy

17 styczeń 2018 - 11:15

Cześć Wszystkim

Od ubiegłorocznego sezonu zaobserwowałem, że mój kołowrotek lekko układał plecionkę w stożek. Na ten sezon nawinąłem na niego żyłkę chcąc połowić troć w Drwęcy. Okazało się, że stożek jest jeszcze bardziej widoczny. Dodam, że sprzęt ma jakieś 5-6 lat i poza tym sprawuje się bardzo dobrze. Z tego co pamiętam od nowości nawijał linkę prosto.

W tym miejscu chcę dopytać czy ktoś wie jaka może być przyczyna i jak sobie z tym poradzić?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

ps. chodzi o kołowrotek team dragon FD735ix


wędkowanie 31.12.2017 Drwęca

04 grudzień 2017 - 13:24

Witam kolegów

 

Czy ma ktoś informację odnośnie wędkowania w ostatni dziń roku, który przypada na niedzielę? Jak wiadomo regulamin zezwala na wędkowanie w dzień poprzedzający oficjalne rozpoczęcie sezonu pod warunkiem że jest to niedziela. Chodzi mi tu oczywiście o odcinek Drwęcy. Jeżeli ktos ma informację z innych rzek i okręgów to też poroszę o wypowiedzenie się jak jest u Was.

 

pozdrawiam.