Pablotor2k - Przeglądanie profilu: Tematy - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Pablotor2k

Rejestracja: 18 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 26 paź 2017 22:14
*****

Moje tematy

Program Wędkarska Tuba - dyskusja o odcinkach

12 styczeń 2017 - 23:01

Jak wiecie Wędkarska Tuba za sprawą Polskiej Telewizji Wędkarskiej HookaTV stała się programem, który mamy przyjemność razem z Arturem prowadzić. Idea, koncepcja itd. pozostaje bez zmian w stosunku do tego co proponowaliśmy na YouTube. Tak jak dotychczas w kolejnych odcinkach będziemy zabierali Was na przygody wędkarskie gdzie będziemy zwiedzać rzeki i jeziora łowiąc ryby wykorzystując różne techniki. Cały czas zależy nam na przekazaniu klimatu panującego na łowisku nawet gdy nie łowi się ryb tak aby każdy mógł poczuć się jak nad wodą :) Na koniec dodam, że tak jak dotychczas programy Wędkarskiej Tuby będą niezależne i wolne od jakichkolwiek reklam, lokowaniu produktów itd. Możecie być zatem pewni, że jak coś mówimy albo pokazujemy to dlatego, że tak uważamy a nie dlatego, że ktoś nam kazał lub nas prosił :) Pojawiały się gdzieś wątpliwości z tym związane dlatego je rozmywam :)

 

W tym wątku chciałbym abyśmy rozmawiali o odcinkach Wędkarskiej Tuby, które będą emitowane na antenie HookaTV. Wszystkie sugestie i opinie są dla nas bardzo ważne i cenne bo pozwoli to tworzyć nam coraz lepszy program wędkarski, który będzie spełniał Wasze oczekiwania. Jeśli będą się pojawiać jakieś pytania również zapraszam do ich zadawania :)


Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV - opinie, sugestie

12 styczeń 2017 - 22:54

Już jutro startuje Polska Telewizja Wędkarska Hooka.TV - efekt wielomiesięcznej, ciężkiej pracy wielu zaangażowanych w ten projekt ludzi. Na początek oddajemy Wam 10 filmów - po jednym z każdego programu a następnie od kolejnego poniedziałku, codziennie będzie premiera nowego odcinka z kolejnych programów. I tak w kółko :) Oprócz sobót i niedziel :) Generalnie od poniedziałku do piątku przez cały miesiąc codziennie nowy film. Opłata abonamentowa osobiście jak dla mnie symboliczna.

 

Wątek ten stworzyłem dla wszystkich, którzy skorzystają z naszej oferty i chcieliby podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub uwagami dotyczącymi telewizji i programów (nie tylko Wędkarskiej Tuby). Będzie to dla nas bardzo cenna wskazówka na przyszłość. Chodzi przecież o to aby telewizja spełniała Wasze oczekiwania. Jeśli będą się pojawiać jakieś pytania również zapraszam do ich zadawania. Liczę na Wasze głosy :) Tymczasem od jutra widzimy się na www.hooka.tv :)


WT w Polskiej Telewizji Wędkarskiej

27 październik 2016 - 21:04

Kolejny etap rozwoju, chęć zrobienia czegoś, czego u nas w kraju jeszcze nie ma oraz chęć tworzenia coraz lepszych filmów wędkarskich... krótko mówiąc projekt nad którym od jakiegoś czasu pracujemy wkrótce ujrzy światło dzienne. Zapraszam do obejrzenia filmu oraz dyskusji. Odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania :) Osobiście mega się jaram :)