Pablotor2k - Przeglądanie profilu: Lubiane - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Pablotor2k

Rejestracja: 18 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 18 lut 2018 01:05
*****

#59431 Fanatyk - opinie o filmie

Napisane przez Pablotor2k w 26 grudzień 2017 - 22:37

Film niewątpliwie z przekazem i to całkiem niegłupim :) Jeśli chodzi o klimat spodziewał się trochę czegoś innego.

 

Co do sceny z forum podrzucam zdjęcie :)

 

5ju4jn.png
#59132 Wędkarska przygoda

Napisane przez Pablotor2k w 05 grudzień 2017 - 11:24

Nic się nie ukryje :)

Film za jakiś czas. Pierwszy raz nagrywałem na dwie kamery i muszę najpierw poogarniać materiał... a już wstępnie zauważyłem, że masę błędów zrobiłem także nie będzie lekko :)
#57898 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 24 wrzesień 2017 - 21:42

28tw2eg.jpg

 

2llegy1.jpg

 

2uyrdad.jpg

 

25u6sfl.jpg

 

2chqcsw.jpg

 

os4vuv.jpg

 

15miqhd.jpg

 

157ci35.jpg

 

33df3bb.jpg

 

24az5eh.jpg

 

29pom0n.jpg

 

jztge8.jpg

 

1z51xch.jpg

 

2ihwiyp.jpg

 

9j0kqt.jpg

 

30hvorr.jpg

 

e8abfm.jpg

 

4hbos3.jpg

 

fumn2e.jpg

 

90tvnb.jpg

 

2lwmb78.jpg

 

9ppcom.jpg

 

mskebd.jpg

 

2ds1emh.jpg

 

16j0bcm.jpg

 

2v16zh5.jpg

 

2q013mh.jpg

 

6dzed2.jpg

 

eja8gm.jpg

 

2eziv76.jpg

 

oqio7m.jpg

 

14jrjub.jpg

 

e0scbs.jpg

 

33dl2mf.jpg

 

25p4rw1.jpg

 

2hfi0ar.jpg

 

j7u3wn.jpg

 

2iux3q9.jpg

 

eh16p3.jpg
#57714 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 12 wrzesień 2017 - 11:25

Paweł, krótkie pytnie do Ciebie, jako że to będzie mój pierwszy zlot to co za sobą zabrać? Chodzi mi tu głównie o o prowiant do wspólnego gara?? napoje, coś do jedzenia??

 

Jakąś kawę itd. postaramy się zorganizować. Będzie też miejsce to usmażenia kiełbaski więc zabierz to co lubi zjeść i popić :) Pełna dowolność.
#57614 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 05 wrzesień 2017 - 22:52

Cieszę się, że wybieracie się na zlot. Będzie okazja pogadać i pośmiać się. Tych co jeszcze się wahają serdecznie zapraszam :)
#57613 Wędkarska przygoda

Napisane przez Pablotor2k w 05 wrzesień 2017 - 22:51

Powiem jedno... poziom malkontenctwa i czepialstwa na tym forum szybuje w górę aż się kurzy... Teraz Harison zły ? Wcześniej Hooka ? I tylko ten feeder i spławik... Jak zaczęliśmy działać z Hooka i pojawiły się pretensje myślałem sobie, że pomysł dość kontrowersyjny... nasza decyzja w sumie również... to i możecie różnie to odbierać. Mimo, że wiele spośród argumentów nijak nie składały się w całość próbowałem jakoś to sobie wytłumaczyć... W momencie gdy zaczęliśmy nowy kanał i czytam któryś już komentarz w takim stylu nabieram przekonania, że to chodzi chyba zupełnie o coś innego.

 

Należy postawić sprawę jasno. Będziemy monetyzować to co robimy i takie tematy jak Harison będą się pojawiać. Kto nas zna wie, że to co uznamy za lipę nie znajdzie miejsca w naszych filmach więc o jakość tego co promujemy możecie być spokojni. Dbamy również o to aby tego typu rzeczy nie przesłaniały swobody przekazu. Tutaj mamy pełną swobodę w działaniach i wypowiedziach i zupełnie nie rozumiem co niby zrobiliśmy źle, że tak to może przeszkadzać ? Myślisz, że bez Harisona film byłby inny ? Nie, nie byłby. Byłby taki sam. Tak samo jeździłbym na spławik i feeder bo się w tym roku na to uparłem a na spinning zwyczajnie nie mam już czasu.

 

Poza tym monetyzowanie pozwala nam robić ten kanał. Bez tego by go nie było bo by nas z domu wyrzucili. Pomijam już fakt, że inwestycja jaką poczyniliśmy w nowy sprzęt będzie nam się długo spłacać a bez monetyzacji nie moglibyśmy się rozwinąć.

 

Na koniec dodam, że lubię konstruktywną krytykę i chętnie jej słucham. Tego typu argumenty jednak odrzucam :)
#57532 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 03 wrzesień 2017 - 17:02

Tomas81 tłumaczę po raz kolejny, że z uwagi na nasze prywatne sprawy i plany nie mogliśmy ogłosić terminu wcześniej. Czy lepiej by było w tej sytuacji żebyśmy w ogóle nic nie organizowali ? Zresztą nie wiem po co po raz trzeci to tłumaczę skoro zdaje się nie do końca wiesz o czym rozmawiamy... oglądałeś w ogóle ten vlog ? Nie ma tam mowy o zlocie WT tylko WP. Wychodzi na to, że nie wiesz czego dotyczy temat a wystawiasz nam taką a nie inną opinię. Jak już Ty i Twoi znajomi pogodzicie się z faktem, że swego czasu postanowiliśmy zarabiać na tym co robimy (bo mam wrażenie, że taki jest podtekst tego wszystkiego) oraz obczaicie, że trochę z tym zlotem się zakręciliście to może jednak wpadniecie i będzie okazja pogadać osobiście :) Tak czy inaczej zapraszam.

 

Mirek jest dokładnie tak jak mówisz... wielu z tych co głośno krzyczało w tej chwili nas nie ogląda... szkoda tylko, że jak przychodzi co do czego znowu mają najwięcej do powiedzenia, ale to już temat na inny wątek :)
#57491 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 03 wrzesień 2017 - 00:41

Choć to akurat o Was źle świadczy.

 

Źle o mnie świadczy, że nie jestem w stanie z wyprzedzeniem wielomiesięcznym zadeklarować terminu bo mam życie prywatne, pracę i wiele spraw, które na to wpływają ? Zastanów się co Ty piszesz bo teraz to już jestem pewien, że to nie chodzi o faktyczne błędy organizacyjne tylko o czepianie się dla samego czepiania...

 

 

A może od uzależnienia od Hooki???

 

I stało się jasne co Cię boli. Nawet przy zlocie, który z Hooką nie ma nić wspólnego zeszliśmy na ten temat.


  • Komu pomógł : Alex


#57487 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 02 wrzesień 2017 - 23:02

Kilka naszych ostatnich decyzji powinno świadczyć o szacunku do naszych fanów. Bardzo żałuje, że tego nie widać. Szczerze mówiąc gdy słyszę takie rzeczy czuję się jakby mi ktoś przydzwonił szmatą w ryj. Można się dwoić i troić...

 

Informacja o zlocie pokazała się na miesiąc przed i jak można zauważyć jest to spotkanie organizowane w ramach "Wędkarskiej Przygody" czyli naszego niezależnego projektu. Forum natomiast razem z WT zostało wchłonięte jako pod marka Hooki, o czym zresztą dyskutowaliśmy tu nie raz, więc domyśl się proszę dlaczego na nim to info nie pokazało się jako pierwsze... bo mamy nowy kanał i nową nazwę ?!? Bo by mi ktoś zrobił dym o post z autopromocją ?!?

 

Wracając jeszcze do terminu... czy jesteś w stanie wykazać się zrozumieniem gdy tłumaczę, że info puściliśmy gdy sami byliśmy pewni daty zlotu ? Nie jestem na dzień dzisiejszy w stanie zaplanować zlotu z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym z różnych względów.
#57459 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 01 wrzesień 2017 - 19:29

Pewne rzeczy można powiedzieć tylko osobiście. Myślę, że kto niezadowolony albo ciekawy to zlot będzie doskonałą okazją aby sobie pogadać i rozwiać wątpliwości.
#57455 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 01 wrzesień 2017 - 19:18

A czego można było się podziewać??? Przecież medialność jujuba ważniejsza niż rodzime forum...

 

Ręce mi opadają... Czy jest coś w naszych działaniach co można by ocenić pozytywnie ? Bo od dłuższego czasu mam wrażenie, że nie na tym forum. To wieczne niezadowolenie z każdej naszej decyzji zaczyna mnie męczyć i denerwować. Czuje się jak w małżeństwie po 20 latach stażu... o wszystko pretensje.

 

Zlot jest pod nową nazwą i jak ktoś nie potrafi się domyśleć dlaczego nie ma tu żadnego info to trudno, może się obrażać. Znacie mnie i Artura tyle czasu, że te fochy są trochę słabe. Poza tym gdybym mógł podać wcześniej termin to bym podał. Zresztą miesiąc to wystarczający czas aby zaplanować kilka godzin w sobotę na wypad nad wodę. To nie jest impreza międzynarodowa. Na bazie doświadczenia w przyszłym roku jeśli nie będę potrafił określić z 3 miesięcznym wyprzedzeniem terminu zlotu nie zorganizuje go po prostu i tyle :) Będzie wtedy wszystko ok ?

 

Jeśli chodzi o nazwę... stało się tak a nie inaczej - jest nowa nazwa, jest nowy kanał. Nie chce wchodzić w szczegóły dlaczego tak a nie inaczej... po prostu tak musiało być i tyle. Ważne, że można nas oglądać na YT.
#55945 Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV - opinie, sugestie

Napisane przez Pablotor2k w 31 maj 2017 - 22:41

Niestety, ale to już nie to samo. Widać, że ciężko Wam przyznać się do błędu. A do tego Hooka dyskutuje wam warunki, a przynajmniej moim zdaniem powinno być odwrotnie. Ta cała Hooka zapowiadała się jak "raj" wędkarskich filmów, ale poza WT nie ma nic tam ciekawego. Wędkarski "jutub" poszedł bardzo do przodu i tam jest dużo ciekawych kanałów, które posiadają dużo przyjemnych materiałów. Co do waszych filmów chętnie wracam do tych z lat 2013-2015. Szczerze w telewizji są ciekawsze propozycje niż na Hooka. Pozdrawiam!

 

Napisałem, że dalej będziemy nagrywać w Hooka oraz, że zrobimy niezależny kanał na YT gdzie będziemy nagrywać jak dawniej... w odpowiedzi czytam że to nie jest to samo... z całym szacunkiem ale zaginasz chyba czasoprzestrzeń i oglądałeś już nasze filmy na YT, które dopiero mają powstać... Po drugie do jakiego błędu miałbym się przyznać ? Mam wrażenie, że jakby człowiek szczerze nie napisał to i tak znajdzie się dziura w całym.
#55922 Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV - opinie, sugestie

Napisane przez Pablotor2k w 31 maj 2017 - 09:00

WT wraz z uruchomieniem Hooka stała się jej częścią i stanowi jeden z wielu programów na jej platformie. W takiej formie jak kiedyś nie wróci z uwagi właśnie na tą zmianę, którą przeszła. Film na Youtube jest formą próbki dla wszystkich, którzy wahają się przed wykupem abonamentu i chcieliby wcześniej zapoznać się z produkcjami. O to prosiło wielu ludzi stąd właśnie pojawienie się tego filmu.

 

Z uwagi na pojawiające się głosy niezadowolenia rozmiawialiśmy z całą ekipą o tym i dzisiaj po pracy postaram się nieco obszerniej Wam odpowiedzieć.
#54294 Naszywki Wędkarskiej Tuby

Napisane przez Pablotor2k w 29 marzec 2017 - 21:00

Tak jak pisałem w najbliższym czasie mam sporo zajęć stąd opóźnienia za które przepraszam. Dopisujcie się kto chętny do listy póki co. Jak będzie znana ilość chętnych ogarnę temat i zamówię potrzebną ilość. @Spinningista na FB podsyłam już swój numer.
#54086 Naszywki Wędkarskiej Tuby

Napisane przez Pablotor2k w 23 marzec 2017 - 22:44

Logo podesłałem do Norberta. Ustaliliśmy, że zorientuje się gdzie i za ile można zrobić naszywki i da znać. Oczywiście też się dopisuje :)

 

 

Lista chętnych:
1. Mirek_Tczew
2. maciekd 

3. daniel

4.Algeroth82
5.klusek
6.Marcinfishingspin
7.Sławek-Czarny.
8. Flicho
9. seba-piorun 2szt.
10. pablotor2k 2szt.