Pablotor2k - Przeglądanie profilu: Lubiane - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Pablotor2k

Rejestracja: 18 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 18 wrz 2017 07:35
*****

#57714 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 12 wrzesień 2017 - 11:25

Paweł, krótkie pytnie do Ciebie, jako że to będzie mój pierwszy zlot to co za sobą zabrać? Chodzi mi tu głównie o o prowiant do wspólnego gara?? napoje, coś do jedzenia??

 

Jakąś kawę itd. postaramy się zorganizować. Będzie też miejsce to usmażenia kiełbaski więc zabierz to co lubi zjeść i popić :) Pełna dowolność.
#57614 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 05 wrzesień 2017 - 22:52

Cieszę się, że wybieracie się na zlot. Będzie okazja pogadać i pośmiać się. Tych co jeszcze się wahają serdecznie zapraszam :)
#57613 Wędkarska przygoda

Napisane przez Pablotor2k w 05 wrzesień 2017 - 22:51

Powiem jedno... poziom malkontenctwa i czepialstwa na tym forum szybuje w górę aż się kurzy... Teraz Harison zły ? Wcześniej Hooka ? I tylko ten feeder i spławik... Jak zaczęliśmy działać z Hooka i pojawiły się pretensje myślałem sobie, że pomysł dość kontrowersyjny... nasza decyzja w sumie również... to i możecie różnie to odbierać. Mimo, że wiele spośród argumentów nijak nie składały się w całość próbowałem jakoś to sobie wytłumaczyć... W momencie gdy zaczęliśmy nowy kanał i czytam któryś już komentarz w takim stylu nabieram przekonania, że to chodzi chyba zupełnie o coś innego.

 

Należy postawić sprawę jasno. Będziemy monetyzować to co robimy i takie tematy jak Harison będą się pojawiać. Kto nas zna wie, że to co uznamy za lipę nie znajdzie miejsca w naszych filmach więc o jakość tego co promujemy możecie być spokojni. Dbamy również o to aby tego typu rzeczy nie przesłaniały swobody przekazu. Tutaj mamy pełną swobodę w działaniach i wypowiedziach i zupełnie nie rozumiem co niby zrobiliśmy źle, że tak to może przeszkadzać ? Myślisz, że bez Harisona film byłby inny ? Nie, nie byłby. Byłby taki sam. Tak samo jeździłbym na spławik i feeder bo się w tym roku na to uparłem a na spinning zwyczajnie nie mam już czasu.

 

Poza tym monetyzowanie pozwala nam robić ten kanał. Bez tego by go nie było bo by nas z domu wyrzucili. Pomijam już fakt, że inwestycja jaką poczyniliśmy w nowy sprzęt będzie nam się długo spłacać a bez monetyzacji nie moglibyśmy się rozwinąć.

 

Na koniec dodam, że lubię konstruktywną krytykę i chętnie jej słucham. Tego typu argumenty jednak odrzucam :)
#57532 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 03 wrzesień 2017 - 17:02

Tomas81 tłumaczę po raz kolejny, że z uwagi na nasze prywatne sprawy i plany nie mogliśmy ogłosić terminu wcześniej. Czy lepiej by było w tej sytuacji żebyśmy w ogóle nic nie organizowali ? Zresztą nie wiem po co po raz trzeci to tłumaczę skoro zdaje się nie do końca wiesz o czym rozmawiamy... oglądałeś w ogóle ten vlog ? Nie ma tam mowy o zlocie WT tylko WP. Wychodzi na to, że nie wiesz czego dotyczy temat a wystawiasz nam taką a nie inną opinię. Jak już Ty i Twoi znajomi pogodzicie się z faktem, że swego czasu postanowiliśmy zarabiać na tym co robimy (bo mam wrażenie, że taki jest podtekst tego wszystkiego) oraz obczaicie, że trochę z tym zlotem się zakręciliście to może jednak wpadniecie i będzie okazja pogadać osobiście :) Tak czy inaczej zapraszam.

 

Mirek jest dokładnie tak jak mówisz... wielu z tych co głośno krzyczało w tej chwili nas nie ogląda... szkoda tylko, że jak przychodzi co do czego znowu mają najwięcej do powiedzenia, ale to już temat na inny wątek :)
#57491 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 03 wrzesień 2017 - 00:41

Choć to akurat o Was źle świadczy.

 

Źle o mnie świadczy, że nie jestem w stanie z wyprzedzeniem wielomiesięcznym zadeklarować terminu bo mam życie prywatne, pracę i wiele spraw, które na to wpływają ? Zastanów się co Ty piszesz bo teraz to już jestem pewien, że to nie chodzi o faktyczne błędy organizacyjne tylko o czepianie się dla samego czepiania...

 

 

A może od uzależnienia od Hooki???

 

I stało się jasne co Cię boli. Nawet przy zlocie, który z Hooką nie ma nić wspólnego zeszliśmy na ten temat.


  • Komu pomógł : Alex


#57487 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 02 wrzesień 2017 - 23:02

Kilka naszych ostatnich decyzji powinno świadczyć o szacunku do naszych fanów. Bardzo żałuje, że tego nie widać. Szczerze mówiąc gdy słyszę takie rzeczy czuję się jakby mi ktoś przydzwonił szmatą w ryj. Można się dwoić i troić...

 

Informacja o zlocie pokazała się na miesiąc przed i jak można zauważyć jest to spotkanie organizowane w ramach "Wędkarskiej Przygody" czyli naszego niezależnego projektu. Forum natomiast razem z WT zostało wchłonięte jako pod marka Hooki, o czym zresztą dyskutowaliśmy tu nie raz, więc domyśl się proszę dlaczego na nim to info nie pokazało się jako pierwsze... bo mamy nowy kanał i nową nazwę ?!? Bo by mi ktoś zrobił dym o post z autopromocją ?!?

 

Wracając jeszcze do terminu... czy jesteś w stanie wykazać się zrozumieniem gdy tłumaczę, że info puściliśmy gdy sami byliśmy pewni daty zlotu ? Nie jestem na dzień dzisiejszy w stanie zaplanować zlotu z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym z różnych względów.
#57459 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 01 wrzesień 2017 - 19:29

Pewne rzeczy można powiedzieć tylko osobiście. Myślę, że kto niezadowolony albo ciekawy to zlot będzie doskonałą okazją aby sobie pogadać i rozwiać wątpliwości.
#57455 Zlot IV edycja ...

Napisane przez Pablotor2k w 01 wrzesień 2017 - 19:18

A czego można było się podziewać??? Przecież medialność jujuba ważniejsza niż rodzime forum...

 

Ręce mi opadają... Czy jest coś w naszych działaniach co można by ocenić pozytywnie ? Bo od dłuższego czasu mam wrażenie, że nie na tym forum. To wieczne niezadowolenie z każdej naszej decyzji zaczyna mnie męczyć i denerwować. Czuje się jak w małżeństwie po 20 latach stażu... o wszystko pretensje.

 

Zlot jest pod nową nazwą i jak ktoś nie potrafi się domyśleć dlaczego nie ma tu żadnego info to trudno, może się obrażać. Znacie mnie i Artura tyle czasu, że te fochy są trochę słabe. Poza tym gdybym mógł podać wcześniej termin to bym podał. Zresztą miesiąc to wystarczający czas aby zaplanować kilka godzin w sobotę na wypad nad wodę. To nie jest impreza międzynarodowa. Na bazie doświadczenia w przyszłym roku jeśli nie będę potrafił określić z 3 miesięcznym wyprzedzeniem terminu zlotu nie zorganizuje go po prostu i tyle :) Będzie wtedy wszystko ok ?

 

Jeśli chodzi o nazwę... stało się tak a nie inaczej - jest nowa nazwa, jest nowy kanał. Nie chce wchodzić w szczegóły dlaczego tak a nie inaczej... po prostu tak musiało być i tyle. Ważne, że można nas oglądać na YT.
#55945 Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV - opinie, sugestie

Napisane przez Pablotor2k w 31 maj 2017 - 22:41

Niestety, ale to już nie to samo. Widać, że ciężko Wam przyznać się do błędu. A do tego Hooka dyskutuje wam warunki, a przynajmniej moim zdaniem powinno być odwrotnie. Ta cała Hooka zapowiadała się jak "raj" wędkarskich filmów, ale poza WT nie ma nic tam ciekawego. Wędkarski "jutub" poszedł bardzo do przodu i tam jest dużo ciekawych kanałów, które posiadają dużo przyjemnych materiałów. Co do waszych filmów chętnie wracam do tych z lat 2013-2015. Szczerze w telewizji są ciekawsze propozycje niż na Hooka. Pozdrawiam!

 

Napisałem, że dalej będziemy nagrywać w Hooka oraz, że zrobimy niezależny kanał na YT gdzie będziemy nagrywać jak dawniej... w odpowiedzi czytam że to nie jest to samo... z całym szacunkiem ale zaginasz chyba czasoprzestrzeń i oglądałeś już nasze filmy na YT, które dopiero mają powstać... Po drugie do jakiego błędu miałbym się przyznać ? Mam wrażenie, że jakby człowiek szczerze nie napisał to i tak znajdzie się dziura w całym.
#55922 Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV - opinie, sugestie

Napisane przez Pablotor2k w 31 maj 2017 - 09:00

WT wraz z uruchomieniem Hooka stała się jej częścią i stanowi jeden z wielu programów na jej platformie. W takiej formie jak kiedyś nie wróci z uwagi właśnie na tą zmianę, którą przeszła. Film na Youtube jest formą próbki dla wszystkich, którzy wahają się przed wykupem abonamentu i chcieliby wcześniej zapoznać się z produkcjami. O to prosiło wielu ludzi stąd właśnie pojawienie się tego filmu.

 

Z uwagi na pojawiające się głosy niezadowolenia rozmiawialiśmy z całą ekipą o tym i dzisiaj po pracy postaram się nieco obszerniej Wam odpowiedzieć.
#54294 Naszywki Wędkarskiej Tuby

Napisane przez Pablotor2k w 29 marzec 2017 - 21:00

Tak jak pisałem w najbliższym czasie mam sporo zajęć stąd opóźnienia za które przepraszam. Dopisujcie się kto chętny do listy póki co. Jak będzie znana ilość chętnych ogarnę temat i zamówię potrzebną ilość. @Spinningista na FB podsyłam już swój numer.
#54086 Naszywki Wędkarskiej Tuby

Napisane przez Pablotor2k w 23 marzec 2017 - 22:44

Logo podesłałem do Norberta. Ustaliliśmy, że zorientuje się gdzie i za ile można zrobić naszywki i da znać. Oczywiście też się dopisuje :)

 

 

Lista chętnych:
1. Mirek_Tczew
2. maciekd 

3. daniel

4.Algeroth82
5.klusek
6.Marcinfishingspin
7.Sławek-Czarny.
8. Flicho
9. seba-piorun 2szt.
10. pablotor2k 2szt.#54040 Naszywki Wędkarskiej Tuby

Napisane przez Pablotor2k w 22 marzec 2017 - 21:37

@Spinningista odpisałem Ci na FB, że pomysł jak najbardziej na tak, kwestia tylko organizacji. Nie doszło ? Norbert S. to Ty ?

 

@zbyszek serio tylko złośliwości będziesz w naszą stronę kierował ?
#52616 Hooka na forum

Napisane przez Pablotor2k w 30 styczeń 2017 - 08:54

Błąd poprawiony. Przepraszam za utrudnienia.


  • Komu pomógł : Alex


#52174 Zwiększenie skrzynki Wiadomości

Napisane przez Pablotor2k w 18 styczeń 2017 - 00:58

Maksymalna liczba przechowywanych wiadomości zwiększona do 300. Sprawdźcie czy jest ok :)