Pablotor2k - Przeglądanie profilu: Posty - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Pablotor2k

Rejestracja: 18 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 18 wrz 2017 07:35
*****

Moje posty

W temacie: Zlot IV edycja ...

12 wrzesień 2017 - 11:25

Paweł, krótkie pytnie do Ciebie, jako że to będzie mój pierwszy zlot to co za sobą zabrać? Chodzi mi tu głównie o o prowiant do wspólnego gara?? napoje, coś do jedzenia??

 

Jakąś kawę itd. postaramy się zorganizować. Będzie też miejsce to usmażenia kiełbaski więc zabierz to co lubi zjeść i popić :) Pełna dowolność.


W temacie: Zlot IV edycja ...

05 wrzesień 2017 - 22:52

Cieszę się, że wybieracie się na zlot. Będzie okazja pogadać i pośmiać się. Tych co jeszcze się wahają serdecznie zapraszam :)


W temacie: Wędkarska przygoda

05 wrzesień 2017 - 22:51

Powiem jedno... poziom malkontenctwa i czepialstwa na tym forum szybuje w górę aż się kurzy... Teraz Harison zły ? Wcześniej Hooka ? I tylko ten feeder i spławik... Jak zaczęliśmy działać z Hooka i pojawiły się pretensje myślałem sobie, że pomysł dość kontrowersyjny... nasza decyzja w sumie również... to i możecie różnie to odbierać. Mimo, że wiele spośród argumentów nijak nie składały się w całość próbowałem jakoś to sobie wytłumaczyć... W momencie gdy zaczęliśmy nowy kanał i czytam któryś już komentarz w takim stylu nabieram przekonania, że to chodzi chyba zupełnie o coś innego.

 

Należy postawić sprawę jasno. Będziemy monetyzować to co robimy i takie tematy jak Harison będą się pojawiać. Kto nas zna wie, że to co uznamy za lipę nie znajdzie miejsca w naszych filmach więc o jakość tego co promujemy możecie być spokojni. Dbamy również o to aby tego typu rzeczy nie przesłaniały swobody przekazu. Tutaj mamy pełną swobodę w działaniach i wypowiedziach i zupełnie nie rozumiem co niby zrobiliśmy źle, że tak to może przeszkadzać ? Myślisz, że bez Harisona film byłby inny ? Nie, nie byłby. Byłby taki sam. Tak samo jeździłbym na spławik i feeder bo się w tym roku na to uparłem a na spinning zwyczajnie nie mam już czasu.

 

Poza tym monetyzowanie pozwala nam robić ten kanał. Bez tego by go nie było bo by nas z domu wyrzucili. Pomijam już fakt, że inwestycja jaką poczyniliśmy w nowy sprzęt będzie nam się długo spłacać a bez monetyzacji nie moglibyśmy się rozwinąć.

 

Na koniec dodam, że lubię konstruktywną krytykę i chętnie jej słucham. Tego typu argumenty jednak odrzucam :)


W temacie: Zlot IV edycja ...

03 wrzesień 2017 - 17:02

Tomas81 tłumaczę po raz kolejny, że z uwagi na nasze prywatne sprawy i plany nie mogliśmy ogłosić terminu wcześniej. Czy lepiej by było w tej sytuacji żebyśmy w ogóle nic nie organizowali ? Zresztą nie wiem po co po raz trzeci to tłumaczę skoro zdaje się nie do końca wiesz o czym rozmawiamy... oglądałeś w ogóle ten vlog ? Nie ma tam mowy o zlocie WT tylko WP. Wychodzi na to, że nie wiesz czego dotyczy temat a wystawiasz nam taką a nie inną opinię. Jak już Ty i Twoi znajomi pogodzicie się z faktem, że swego czasu postanowiliśmy zarabiać na tym co robimy (bo mam wrażenie, że taki jest podtekst tego wszystkiego) oraz obczaicie, że trochę z tym zlotem się zakręciliście to może jednak wpadniecie i będzie okazja pogadać osobiście :) Tak czy inaczej zapraszam.

 

Mirek jest dokładnie tak jak mówisz... wielu z tych co głośno krzyczało w tej chwili nas nie ogląda... szkoda tylko, że jak przychodzi co do czego znowu mają najwięcej do powiedzenia, ale to już temat na inny wątek :)


W temacie: Zlot IV edycja ...

03 wrzesień 2017 - 00:41

Choć to akurat o Was źle świadczy.

 

Źle o mnie świadczy, że nie jestem w stanie z wyprzedzeniem wielomiesięcznym zadeklarować terminu bo mam życie prywatne, pracę i wiele spraw, które na to wpływają ? Zastanów się co Ty piszesz bo teraz to już jestem pewien, że to nie chodzi o faktyczne błędy organizacyjne tylko o czepianie się dla samego czepiania...

 

 

A może od uzależnienia od Hooki???

 

I stało się jasne co Cię boli. Nawet przy zlocie, który z Hooką nie ma nić wspólnego zeszliśmy na ten temat.