Pablotor2k - Przeglądanie profilu: Posty - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości


Pablotor2k

Rejestracja: 18 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: 26 paź 2017 22:14
*****

Moje posty

W temacie: Zlot IV edycja ...

24 wrzesień 2017 - 21:42

28tw2eg.jpg

 

2llegy1.jpg

 

2uyrdad.jpg

 

25u6sfl.jpg

 

2chqcsw.jpg

 

os4vuv.jpg

 

15miqhd.jpg

 

157ci35.jpg

 

33df3bb.jpg

 

24az5eh.jpg

 

29pom0n.jpg

 

jztge8.jpg

 

1z51xch.jpg

 

2ihwiyp.jpg

 

9j0kqt.jpg

 

30hvorr.jpg

 

e8abfm.jpg

 

4hbos3.jpg

 

fumn2e.jpg

 

90tvnb.jpg

 

2lwmb78.jpg

 

9ppcom.jpg

 

mskebd.jpg

 

2ds1emh.jpg

 

16j0bcm.jpg

 

2v16zh5.jpg

 

2q013mh.jpg

 

6dzed2.jpg

 

eja8gm.jpg

 

2eziv76.jpg

 

oqio7m.jpg

 

14jrjub.jpg

 

e0scbs.jpg

 

33dl2mf.jpg

 

25p4rw1.jpg

 

2hfi0ar.jpg

 

j7u3wn.jpg

 

2iux3q9.jpg

 

eh16p3.jpg


W temacie: Zlot IV edycja ...

12 wrzesień 2017 - 11:25

Paweł, krótkie pytnie do Ciebie, jako że to będzie mój pierwszy zlot to co za sobą zabrać? Chodzi mi tu głównie o o prowiant do wspólnego gara?? napoje, coś do jedzenia??

 

Jakąś kawę itd. postaramy się zorganizować. Będzie też miejsce to usmażenia kiełbaski więc zabierz to co lubi zjeść i popić :) Pełna dowolność.


W temacie: Zlot IV edycja ...

05 wrzesień 2017 - 22:52

Cieszę się, że wybieracie się na zlot. Będzie okazja pogadać i pośmiać się. Tych co jeszcze się wahają serdecznie zapraszam :)


W temacie: Wędkarska przygoda

05 wrzesień 2017 - 22:51

Powiem jedno... poziom malkontenctwa i czepialstwa na tym forum szybuje w górę aż się kurzy... Teraz Harison zły ? Wcześniej Hooka ? I tylko ten feeder i spławik... Jak zaczęliśmy działać z Hooka i pojawiły się pretensje myślałem sobie, że pomysł dość kontrowersyjny... nasza decyzja w sumie również... to i możecie różnie to odbierać. Mimo, że wiele spośród argumentów nijak nie składały się w całość próbowałem jakoś to sobie wytłumaczyć... W momencie gdy zaczęliśmy nowy kanał i czytam któryś już komentarz w takim stylu nabieram przekonania, że to chodzi chyba zupełnie o coś innego.

 

Należy postawić sprawę jasno. Będziemy monetyzować to co robimy i takie tematy jak Harison będą się pojawiać. Kto nas zna wie, że to co uznamy za lipę nie znajdzie miejsca w naszych filmach więc o jakość tego co promujemy możecie być spokojni. Dbamy również o to aby tego typu rzeczy nie przesłaniały swobody przekazu. Tutaj mamy pełną swobodę w działaniach i wypowiedziach i zupełnie nie rozumiem co niby zrobiliśmy źle, że tak to może przeszkadzać ? Myślisz, że bez Harisona film byłby inny ? Nie, nie byłby. Byłby taki sam. Tak samo jeździłbym na spławik i feeder bo się w tym roku na to uparłem a na spinning zwyczajnie nie mam już czasu.

 

Poza tym monetyzowanie pozwala nam robić ten kanał. Bez tego by go nie było bo by nas z domu wyrzucili. Pomijam już fakt, że inwestycja jaką poczyniliśmy w nowy sprzęt będzie nam się długo spłacać a bez monetyzacji nie moglibyśmy się rozwinąć.

 

Na koniec dodam, że lubię konstruktywną krytykę i chętnie jej słucham. Tego typu argumenty jednak odrzucam :)


W temacie: Zlot IV edycja ...

03 wrzesień 2017 - 17:02

Tomas81 tłumaczę po raz kolejny, że z uwagi na nasze prywatne sprawy i plany nie mogliśmy ogłosić terminu wcześniej. Czy lepiej by było w tej sytuacji żebyśmy w ogóle nic nie organizowali ? Zresztą nie wiem po co po raz trzeci to tłumaczę skoro zdaje się nie do końca wiesz o czym rozmawiamy... oglądałeś w ogóle ten vlog ? Nie ma tam mowy o zlocie WT tylko WP. Wychodzi na to, że nie wiesz czego dotyczy temat a wystawiasz nam taką a nie inną opinię. Jak już Ty i Twoi znajomi pogodzicie się z faktem, że swego czasu postanowiliśmy zarabiać na tym co robimy (bo mam wrażenie, że taki jest podtekst tego wszystkiego) oraz obczaicie, że trochę z tym zlotem się zakręciliście to może jednak wpadniecie i będzie okazja pogadać osobiście :) Tak czy inaczej zapraszam.

 

Mirek jest dokładnie tak jak mówisz... wielu z tych co głośno krzyczało w tej chwili nas nie ogląda... szkoda tylko, że jak przychodzi co do czego znowu mają najwięcej do powiedzenia, ale to już temat na inny wątek :)