MK-FISHING-Filmy wędkarskie. - strona 27 - Wędkarstwo w internecie - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
534 odpowiedzi w tym temacie

#521 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4618 postów
  • Ulubiona metoda:spinning mucha, okoń sandacz
  • MiejscowośćPrzedgórze sudeckie

Reputacja: 1702

Napisano 26 marzec 2018 - 19:38

Jeszcze dwa trzy tygodnie i będą ładnie wychodziły rybki.W słońcu już widać jakieś robale latają. 

Teraz wszystko się jakoś w czasie przesunęło, lekko się spóźnia. W święta jakieś 15 stopni nadają.

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.
2wrdnht.jpg

#522 MATIG

MATIG

MK FISHING :)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1890 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning

Reputacja: 1057

Napisano 26 marzec 2018 - 20:08

Mati woda może i dobra idzie ale jej temperatura musi ze trzy cztery stopnie podskoczyć. Nic jednak tego nie zmieni bo nad wodą trzeba być, czekam na kolejną relację.

A co do psiny, ja to mam zawsze obawy do nieznanych psów. 

pzdr

Ja tak samo jak go tylko zobaczyłem, to odbiłem "inną ścieżką" żeby nie wchodzić mu w drogę. Ale on zawrócił z powrotem to mówię ide normalnie, a ten za mną.. bardzo przyjazna psina. No ta cholerna temperatura... Na tym wypadzie na filmie, było około 0-2 stopni.. ręce zesztywniały mi normalnie.. 

#523 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:25

Cześć! Zapraszam was do obejrzenia, pierwszego wypadu na ulubione jezioro w pogoni za wiosennymi oksami ;). Niestety złowić się nic nie udało, ale wypad był bardzo pozytywny, praktycznie zero wiatru, fajna temperatura, także łowiło się lux, szkoda że wyniki nędzne... ale na wyniki przyjdzie czas ;). Pozdro!

#524 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 15:57

Siemano!!! No i wreszcie coś się ruszyło! Wiosna uderzyła pełną parą, zielono się zrobiło, temperatura wody poszła w górę, no i w końcu pstrągi stały się aktywne. Fajnie reagują na twitche, także w końcu mam pole do popisu wink.png. Miałem obawy co do kleszczy, ale na szczęście żadnego "koleszki" nie przyniosłem do domu wink.png.

Także co, zapraszam do obejrzenia nowego odcinka! Pozdrawiam!

FB: https://www.facebook.com/mkfishhing/

#525 maly_lc

maly_lc

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów

Reputacja: 9

Napisano 17 kwiecień 2018 - 19:41

Film jak zwykle przeKozacki oby ich jak najwięcej. A na kleszcze trzeba już uważać bo mój pupil już przytargal . Pozdro

#526 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 16:22

Fajnie że się podoba! ;)

A KLESZCZE ??? Piję na to dziadostwo, jakby to powiedzieć pewne ziółko  :lol:, CZYSTEK. 

Mam wrażenie że działa, bo w tamtym sezonie żadnego nie przytargałem do domu a po chaszczach zarąbistych łaziłem latem nad pstrągową rzeką :). Ma bardzo dużo pozytywnych właściwości, jest głównym ziółkiem polecanym na boreliozę. 

#527 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4618 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 11:07

Chyba rybki już się rozeszły po rzece, teraz będziesz już łowił. Wiosna zawitała na dobre to i ryby aktywniejsze. 

Fajny filmik,  czekam na kolejny wypad. pzdr

2wrdnht.jpg

#528 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 19:41

Oj tak teraz twitche już robią robote także będzie się działo... aczkolwiek teraz jestem unieruchomiony bo furka odmówiła posłuszeństwa :(. Pozdrawiam! 

#529 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 21 maj 2018 - 16:24

Cześć!! Przedstawiam wam krótki film z niedzielnego wypadu na ulubione jezioro, w pogoni za garbusami. Wyniki średnie bym powiedział, ale chociaż coś się działo. Szczupaki są aktywne aż nadto, szkoda tylko że same pistolety.. Ogólnie wypad udany, dużo brań nie zaciętych, puknięć itd. Jeden garbus już taki dosyć sympatyczny coś koło 25 cm, szkoda że tylko jeden taki się trafił chociaż, na kiju miałem takiego 30+ ale niestety się spiął, za lekko prawdopodobnie go wciąłem, ale tak to bywa ;). Do następnego! Pozdro!

#530 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4618 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:28

Kurcze  Mati nie wiem jakim cudem przegapiłem ten film.

Okonie już teraz to zażerają pewnie fajnie. Próbowałeś  na tej wodzie na troku powiesić jakąś większą gumę?

Myślę, że dałoby fajne efekty. Nawet te irasowe gumki no i kajtki.

Pewnego razu z kumplem łowiliśmy  trokiem na ciężarku 25g, wyrzut pod 100m aż do podkładu pod linką. Ryby żarły niesamowicie, rzut za rzutem, nawet z opadu z takim ciężarem i do tego wszystko ładne od30+..No ale właśnie wszystko na dużym dystansie.

Furę zmieniłeś?

pzdr

2wrdnht.jpg

#531 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 20:41

Kurcze  Mati nie wiem jakim cudem przegapiłem ten film.

Okonie już teraz to zażerają pewnie fajnie. Próbowałeś  na tej wodzie na troku powiesić jakąś większą gumę?

Myślę, że dałoby fajne efekty. Nawet te irasowe gumki no i kajtki.

Pewnego razu z kumplem łowiliśmy  trokiem na ciężarku 25g, wyrzut pod 100m aż do podkładu pod linką. Ryby żarły niesamowicie, rzut za rzutem, nawet z opadu z takim ciężarem i do tego wszystko ładne od30+..No ale właśnie wszystko na dużym dystansie.

Furę zmieniłeś?

pzdr

Kiedyś tylko na troka tam łowiłem i efekty były, ale nigdy nie próbowałem na większe gumki z trokiem i nie wiem czy spróbuję przestała przemawiać do mnie ta metoda :P

Taak w końcu, po 5 latach śmigania vectrą czas nadszedł by coś zmienić. Teraz Audi A6 C5 w sedanie, komfort jazdy i ogólnie wszystko bez porównania do opelka, pomimo że audiola jedynie rok młodsza. 

Ogólnie teraz mam małe rozstanie z wedkarstwem, i nie wiem kiedy wrócę na dobre. Wena gdzieś uciekła, do nagrywek tak samo... jakoś tak nie wiem, dziwnie.. zauważyłem że za dużo czasu poświęcam na wędkarstwo, bo to już się stało moim "life style" a "zwykłe życie" gdzieś uciekło, trzeba nadrobić teraz to co ważniejsze od hobby. Bo zatracanie się w pasji też jest złe i to bardzo. 

#532 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 22:13

Siema!!! W Końcu wybrałem się troche połowić, i wracam że tak powiem z przytupem na youtube! Trafiłem pięknie w godzinę dobrych brań w samo południe i  naprawdę fajnie połowiłem! Trzy sandacze wymiarowy szczupak, i karpicho za ogon w godzinkę z plusem fajny wynik. Ten ostatni jegomość wymęczył mnie, co za siła to masakra, oceniam go tak na 4-5 kg dosyć ciężki był, na początku przypuszczałem że mam suma na kiju no ale niestety... Ale i tak walka niesamowita! Zapraszam do oglądania! Pozdro!!!

#533 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1890 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 10:40

Cześć! Siemano! Przedstawiam wam kolejny film z "domowej wody". Oj tego dnia się działo, na filmie jest ukazanych bodajże 6 zanderków ale ogólnie tego dnia złowiłem 7 sandaczy, mega dzionek, dla takich brań warto zostać trochę dłużej po ciemku, i warto zostać pokutym przez komarzyska :). Te pstryki gdy nie widzisz plecionki, i szczytu wędki ajj! Pozdro!

#534 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4618 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 11:41

Dopiero miałem czas zobaczyć Twoje nagrania, świetna jazda z karpikiem, kiedyś podczepiłem takiego 10,5 kg też za ogon, to była zabawa. 

Z sandaczykami też fajnie, spróbuj sobie białe mansy ripperki 6-7cmna główce do 5g, po ciemku na powolne zwijanie, walą sandacze porównywalnie do boleni.  Oby tak dalej, pzdr

2wrdnht.jpg

#535 rav_id

rav_id

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 580

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:15

Fajnie połowione Mati. Zabawa przednia!