MK-FISHING-Filmy wędkarskie. - Wędkarstwo w internecie - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

MK-FISHING-Filmy wędkarskie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
505 odpowiedzi w tym temacie

#1 MATIG

MATIG

MK FISHING :)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning

Reputacja: 981

Napisano 28 maj 2014 - 08:33

Witajcie. Tak jak gdzieś w którymś temacie nadmieniłem, nagrałem krótki filmik z wypadu nad jezioro. Nagrałem go dla celów czysto testowych; niestety żadna rybka podczas nagrywania nie chciała chwycić.. Prosiłbym was o jakiejś opinie na temat tego filmu czy może coś zmienić rozdzielczość itd. Ten film nagrywałem w 720p przez co obraz jest troszkę oddalony, przy 1080p czyli full hd obraz jest przybliżony i wyraźniej wszystko widać, lecz pole manewru jest mniejsze, w 720p mogę uchwycić po prostu większy obszar. Poniżej podaje link do filmu, od razu polecam włączyć 720p :D. Niebawem wrzucę nagranie w 1080p to także tutaj je zamieszczę.

#2 qrymus rybus

qrymus rybus

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 161 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • MiejscowośćGłogów

Reputacja: 9

Napisano 28 maj 2014 - 15:04

Ekspertem w nagrywaniu filmów nie jestem, ale myślę że lepiej żebyś zainwestował jeszcze w statyw i stawiał kamerkę za sobą. No i druga sprawa że obraz masz ciągle w ruchu bo ruszasz głową i źle się ogląda. 

Jestem wedkarzem, nie rybakiem !

#3 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 28 maj 2014 - 15:32

O statywie myślę już od dłuższego czasu, lecz z braku funduszy zrobiłem coś z rzeczy dostępnych mi pod ręką :D. Pokombinuje jeszcze z tym co mam może się uda w jakiś sposób obraz ustabilizować ;). A jak nie to rzeczywiście pomyślę na powaznie nad jakimś tańszym statywem :D.

#4 qrymus rybus

qrymus rybus

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 161 postów
  • MiejscowośćGłogów

Napisano 28 maj 2014 - 15:34

Postaraj się kupić jak najwyższy statyw bo to ułatwia filmowanie. 

#5 adamo

adamo

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ulubiona metoda:Z opadu
  • MiejscowośćPomorskie, Gniew

Reputacja: 46

Napisano 28 maj 2014 - 15:37

Masz tu link do statywu za 10zł http://allegro.pl/st...4281379356.html lub coś droższego http://allegro.pl/st...4253427798.html

może takie coś na początek tylko nie wiem czy mocowanie będzie pasowało.

#6 qrymus rybus

qrymus rybus

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 161 postów
  • MiejscowośćGłogów

Napisano 28 maj 2014 - 15:50

Ten malutki do niczego mu się nie przyda w plenerze. Ten drugi jest ok, ale tak jak mówię im wyższy tym lepiej

#7 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 28 maj 2014 - 16:03

Dzięki bardzo za rady i za linki ;). Wyczaiłem teraz statyw o nazwie Velbon DF-61, http://www.pc-inet.p...lbon-df-61.html, wygląda całkiem w porządku a i cena do zaakceptowania, można go rozłożyć z tego co czytałem maksymalnie na 162 cm plus do tego obrotowa głowica, która się przyda z pewnością. Dużo pozytywnych opinii można o nim znaleźć. Oj chyba będe musiał co nie co odłożyć na ten statyw :). Co o nim sądzicie ?

#8 hm62

hm62

Casting to jest to :-)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • Ulubiona metoda:spininng,casting
  • MiejscowośćIńsko

Reputacja: 1103

Napisano 28 maj 2014 - 16:14

A mnie się podoba,ruchy głowy w ogóle mnie nie przeszkadzają,jakość fajna ,miło się patrzy ,czym to kręciłeś i gdzie tę kamerkę można nabyć?Muszę pomyśleć nad czymś takim.

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.

1z48zh0.jpg

#9 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 28 maj 2014 - 16:21

Dzięki bardzo!. Ehm kamerkę :D.. Pewnie się zdziwicie nieco ale jest to Samsung Galaxy S2. Filmy jak i zdjęcia robi w wystarczającej jakości według mnie . A myślę o statywie ponieważ posiadam specjalny uchwyt nokii pod większość telefonów, który da się przykręcić do profesjonalnych statywów. 

#10 hm62

hm62

Casting to jest to :-)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • Ulubiona metoda:spininng,casting
  • MiejscowośćIńsko

Reputacja: 1103

Napisano 28 maj 2014 - 16:38

No nieźle,toś mnie ładnie wkręcił  :D naprawdę fajna jakość. A czy ktoś ma i poleca kamerę do kręcenia filmów z nad wody?

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.

1z48zh0.jpg

#11 kapturr

kapturr

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów
  • Ulubiona metoda:spining/grunt/splawik
  • MiejscowośćTorun/r2

Reputacja: 21

Napisano 28 maj 2014 - 17:21

Jak zamontowałes tego samsunga do głowy zrób zdjecie jak to wyglada bardzo mnie ciekawi:p

#12 wędkarzKP

wędkarzKP

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning>Spławik>Grunt

Reputacja: 221

Napisano 28 maj 2014 - 17:28

Polak potrafi :) fajny myk, kapturr - wydaje mi się, że kolega patent pokazywał w "nowo nabyte". Z tego co pamiętam zrobił uchwyt z paska od latarki czołowej i takiego uchwytu do nawigacji. Fotka jest chyba w w/w temacie.

#13 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 28 maj 2014 - 18:58

Dokładnie fotka jest w temacie ,,nowo nabyte,, . Nie powiem miałem trochę z tym roboty ale udało się :). I efekt końcowy wcale taki zły nie jest, obraz mógłby być bardziej stabilny no ale.. ważne że nagrywa i wszystko widać :D.

Tutaj część dalsza że tak powiem tym razem w full hd. Tak jak widać obraz jest ciut powiększony i bardziej szczegółowy.. Myślę że jak trochę z tym połażę i  skoryguje ruchy to nie będzie źle. Aczkolwiek nadal mam w głowie statyw i prędzej czy później go nabędę :D.

Dodam jednak te fotki tutaj : 

55274913036756171704.jpg

91772185924266117317.jpg

#14 Matiz992

Matiz992

Catch & Reklamówka

• Moderator
  • 2003 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning | Mucha
  • MiejscowośćSzczecin

Reputacja: 309

Napisano 28 maj 2014 - 19:26

Jeszcze WT to nie jest ale mi się podoba. Taki czilautowy filmik, jakość przyzwoita, gdyby jeszcze rybka się trafiła :D

#15 Pawel Jankes Jankowski

Pawel Jankes Jankowski

Nałogowiec

• Użytkownik
  • 1644 postów
  • Ulubiona metoda:Spining
  • MiejscowośćGru-dz

Reputacja: 168

Napisano 28 maj 2014 - 19:29

Jak łowisz to tyle nie oglądaj się na boki :D

#16 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 28 maj 2014 - 19:38

No dlaczego przecież wypatruje ładną ,,sztukę,, hehe :D. Spokojnie dam radę, pierwszy raz nagrywałem więc nie wiedziałem jak to wyjdzie. Teraz już mam jakiś wgląd jakie ruchy mniej więcej mam wykonywać.

#17 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 29 maj 2014 - 16:42

Wrzuciłem dzisiaj trzeci testowy film z tego samego dnia co poprzednie. Niestety żadnych ryb za to miejsce namierzone niezłe :).  W następnym tygodniu znów postaram się coś nagrać.

#18 Pawel Jankes Jankowski

Pawel Jankes Jankowski

Nałogowiec

• Użytkownik
  • 1644 postów
  • Ulubiona metoda:Spining
  • MiejscowośćGru-dz

Reputacja: 168

Napisano 29 maj 2014 - 17:03

Teraz fajnie było już, a czemu na drzewca nie wszedłeś takie ładne miejsce na samym końcu .

#19 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 29 maj 2014 - 17:53

W butach zwykłych to i owszem bym wlazł ale w woderach... :D jeszcze bym swój zmyślny sprzęt utopił hehe. Będe musiał sie kiedyś udac jeszcze po ciemku i tam porzucać. Są w tym jeziorze ładne jazie, kiedyś kiedyś można było je namierzyć teraz niestety już od dawna ich nie widziałem. Ale są bankowo bo od czasu do czasu komuś się zdarzy złowić.

#20 MATIG

MATIG

• Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 30 październik 2014 - 09:03

Pokombinowałem znów z tym, chociaż już w ciemny kąt to odłożyłem, mniej więcej drgania są prawie wyeliminowane i wydaje mi się że lepiej to wygląda niż wcześniej bardziej stabilnie. Co do ryb jak na złość na tej miejscówce którą nagrałem powyżej, w pierwszych dwóch rzutach miałem okonie dobrze wymiarowe  :angry: , potem jak już zacząłem nagrywać zero, nic... :lol: ale cóż.. Miałem już pieniążki odłożone na kamerkę bardziej profesjonalną typu sj 4000, no ale niestety trafiła mi się okazja w postaci młynka, nie mogłem odpuścić :D. Teraz ino pozostaje, wyposażyć się w kilka baterii i nagrywać, nagrywać :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych