Przechowywanie przynęt - woblery, blachy obrotowe i wahadłowe, koguty, sztuczne muszki itp. - strona 2 - Pozostały sprzęt i akcesoria - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przechowywanie przynęt - woblery, blachy obrotowe i wahadłowe, koguty, sztuczne muszki itp.

przechowywanie przynęt woblery blachy obrotowe blachy wahadłowe koguty sztuczne muchy wirujące ogonki popery dozbrojki itp.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 MATIG

MATIG

MK FISHING :)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1890 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning

Reputacja: 1057

Napisano 31 styczeń 2014 - 20:07

No to jest właśnie pudełko po czymś takim właśnie do nosa dla dzieciaków ,,odsysacz taki,, :D :D. Oryginalnie przegródki mi strasznie nie pasowały to je wyciąłem przejechałem troche papierem ściernym, i gotowe. A przegródki zrobiłem po nie potrzebnych, pozostałych przegródkach z innych pudełek trochę trzeba było podciąć i gotowe. Super Glue i jazda :D. Ogólnie takie pudełka bardzo fajne pod wobki małe. Trochę od siebie pracy wystarczy włożyć i można mieć dobre pudełko :). Co do tego materiału to myslałem nad takimi gabkami co są w pudełkach od wobków Bonito, całkiem dobrze to wygląda ciekawe jakby w praktyce wypadło, no nic będe kombinował dzięki za odpowiedzi.

#22 nalesnik

nalesnik

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Ulubiona metoda:spining
  • Miejscowośćstargard

Reputacja: 4

Napisano 31 styczeń 2014 - 20:18

nie mogę nowego lapka mam a nie mam do telef. kabla .. :) le to wygląda tak mój pokój a kawałek starej tpety nad biurkiem zostawione na zapiski na kartkach materiały i przynęty :P

#23 Maycin92

Maycin92

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, Casting
  • MiejscowośćRacibórz

Reputacja: 7

Napisano 31 styczeń 2014 - 23:14

Do wyłożenia takich pudełek można użyć podkładki pod myszkę komputerową (takie za 2zł). Są zrobione z twardej gąbki, a jak się herbata wyleje to wpija wszystko :D .

np.
http://allegro.pl/ma...3859670985.html

#24 Cezaryyy

Cezaryyy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćGarwolin

Reputacja: 4

Napisano 05 sierpień 2014 - 12:41

Polecam pudełeczko kupione w markecie za 3zł, do tego pianka-gąbeczka czy jak to nazwać - w takiej piance sprzedają wirujące ogonki wbite w nią lub taką pianką okładają wanne do kąpania, żeby się nie obiła. Tniemy wedle życzenia i przyklejamy kropelką. Groty wychodzą bez problemu.  

Do większych przynęt polecam wszystkim znane, najtańsze i najlepsze pudełka wędkarskie z dużych sklepów budowlanych - kupuje je w obi. Kosztują kilka złotych, czasem sprzedają je w wędkarskich sklepach albo dyskontach sporo drożej. 

Na koniec troche nie związany z tematem chyba większości znany patencik na zczepienie części wędek. Potrzebna jest tylko stara, nie używana kurtka zimowa. Rzepy się nie umywają do tego. 

816169c5d45d1e27med.jpg

b5812250de87a42dmed.jpg 498b09332388172emed.jpg

85fea3b7d0a2dcc2med.jpg 10320e47990f2bbemed.jpg

#25 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4639 postów
  • Ulubiona metoda:spinning mucha, okoń sandacz
  • MiejscowośćPrzedgórze sudeckie

Reputacja: 1726

Napisano 05 sierpień 2014 - 17:25

Hmm tak na prawdę to wolę ten mój galimatias w pudełku bo w jednym mam prawie wszystko a tak to musiałbym nosić kilka pudełek, mój sprzęt mieści się w pasie spinningowym i to nawet wygodnie się nosi. pzdr 

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.
2wrdnht.jpg

#26 zander96

zander96

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 737 postów
  • Ulubiona metoda:Spining z opadu
  • MiejscowośćPomorskie :)

Reputacja: 83

Napisano 05 sierpień 2014 - 19:05

Nawet fajny sposób z tą wędka ale szkoda niszczyć kórtki.Ja używam zwykłych gumek recepturek są tanie a jak się zniszczą to nie jest ich szkoda.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przechowywanie przynęt, woblery, blachy obrotowe, blachy wahadłowe, koguty, sztuczne muchy, wirujące ogonki, popery, dozbrojki, itp.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych