Dam Effzett Microflex 2,70M / 2 -10G - Wędki, wędziska - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dam Effzett Microflex 2,70M / 2 -10G

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateo87

mateo87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Ulubiona metoda:SPINNING

Reputacja: 3

Napisano 14 marzec 2019 - 18:53

Witam wszystkich. Jestescie w stanie podpowiedzieć na temat kija : DAM EFFZETT MICROFLEX 2,70M / 2 -10G . Może ktoś używał lub ma jakieś swoje informacje na temat tego. Na internecie są wszedzie podobne informacje a może ktoś z was wie co to za kij. Potrzebuje go na klenie jaźie i okonie. Jeśli ktoś może to każda podpowiedź się przyda 👍😊

#2 piker

piker

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Ulubiona metoda:bolonka,ds
  • MiejscowośćPuszczykowo Pyrlandia

Reputacja: 2

Napisano 14 marzec 2019 - 19:05

Witam wszystkich. Jestescie w stanie podpowiedzieć na temat kija : DAM EFFZETT MICROFLEX 2,70M / 2 -10G . Może ktoś używał lub ma jakieś swoje informacje na temat tego. Na internecie są wszedzie podobne informacje a może ktoś z was wie co to za kij. Potrzebuje go na klenie jaźie i okonie. Jeśli ktoś może to każda podpowiedź się przyda

witam,mam ten kij od trzech lat,jak dla mnie najlepszy kij na okonie ,klenie i jazie trafił mi się nawet szczupły 60+dał radę,łowię na warcie da radę obrotówkami dwójkami i wobkami do 7 cm,można nawet przeciążyć przynęty do 15g.

#3 przemope

przemope

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 460 postów
  • Ulubiona metoda:spinning, grunt, spławik, karpie, morze
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 192

Napisano 15 marzec 2019 - 10:47

witam,mam ten kij od trzech lat,jak dla mnie najlepszy kij na okonie ,klenie i jazie trafił mi się nawet szczupły 60+dał radę,łowię na warcie da radę obrotówkami dwójkami i wobkami do 7 cm,można nawet przeciążyć przynęty do 15g.

Witam. Chyba zaistniała jakaś pomyłka. Kij DAM Effzett Microflex o długości 2,7m/2-10g jest nowością na 2019 rok. Może kolega ma kija ale o innej długości? Pozdrawiam Przemek Peszek - sklep Ryba Sezonu Bydgoszcz

#4 piker

piker

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Ulubiona metoda:bolonka,ds
  • MiejscowośćPuszczykowo Pyrlandia

Reputacja: 2

Napisano 15 marzec 2019 - 20:33

Ok.przegapiłem oczywiście że od tego roku,oglądałem na rybomani,mam ale 230.

#5 maciekd

maciekd

Pasjonat

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 858 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • MiejscowośćWarszawa / Grodzisk Mazowiecki

Reputacja: 640

Napisano 16 marzec 2019 - 12:52

Interesowałem się tym kijem, ale ostatecznie na ten moment nie kupiłem, nie łowiłem nim. Z macania w sklepie i rozmowy ze sprzedawcą, który takowy posiadał powiem tak: w sumie wszystko zależy od tego gdzie będziesz łowił, a nawet jakiej wielkości ryb się spodziewasz. Wspomniany sprzedawca zabierał tego kija na pstrągi + uważał go za kij na okonie. Z racji tego, że jest to szybki kij z zapasem mocy do tych zastosowań wydaje się idealny. Czy dobry na klenie i jazie? Wydaje mi się, że nie jest optymalny pod te ryby, szczególnie, jeżeli łowiłbyś plecionką. Niemniej jednak to tylko kolejne internetowe gadanie. Może znajdzie się ktoś, kto nim łowi.

#6 mateo87

mateo87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Ulubiona metoda:SPINNING

Reputacja: 3

Napisano 16 marzec 2019 - 18:04

Wiem wiem o co chodzi. Tylko wiesz myśle że każda długość kija jest ciut inna jeśli chodzi o akcje. Akurat ta długość 270 jest nowość tego roku. Dlatego pytam czy może już ktoś próbował łowić lub ma jakąś wiedzę realną na temat tego kija :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych