PZW Toruń regulamin dotyczący Wisly. - Polski Związek Wędkarski - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

PZW Toruń regulamin dotyczący Wisly.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomi1996

tomi1996

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Reputacja: 1

Napisano 26 marzec 2018 - 10:36

Cześć, mam pytanko odnośnie regulaminu PZW i amatorskie połowu ryb nad Wisłą w okolicach Torunia. Czy na każdym odcinku jest zakaz amatorskiego połowu ryb na Wiśle do 31.05 (tak jest napisane w regulaminie), czy są odcinki Wisły w okolicach Torunia na których mogę łapać bez problemu, bo ten regulamin dotyczący Wisły nie jest dla mnie zbyt jasny, i trochę nie jednoznaczny. Jeżeli są jacyś wędkarze którzy będą wstanie mi udzielić odpowiedzi z góry bardzo dziękuje.

#2 Tomas81

Tomas81

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 654 postów
  • Ulubiona metoda:Spinningista rodbuilder

Reputacja: 879

Napisano 27 marzec 2018 - 00:05

Nie chcę być złośliwy ale przygodę z każdym forum powinno się zacząć od "Powitalni" a nie od zakładania nowego tematu...

Następnie poczytaj dokładniej regulamin, jednak jest w nim wszystko bardzo jasno napisane. Choć dla ułatwienia dodam że owe ograniczenia dotyczą tylko bardzo małych odcinków (Port Drzewny z Szyjką i bliską okolicą, Port Zimowy oraz łącznie ok 700m Wisły przy ujściu Drwęcy) Na reszcie Wisły możesz spokojnie łowić ;)

Pozdro :)

#3 tomi1996

tomi1996

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Reputacja: 1

Napisano 28 marzec 2018 - 17:24

Nie chcę być złośliwy ale przygodę z każdym forum powinno się zacząć od "Powitalni" a nie od zakładania nowego tematu...

Następnie poczytaj dokładniej regulamin, jednak jest w nim wszystko bardzo jasno napisane. Choć dla ułatwienia dodam że owe ograniczenia dotyczą tylko bardzo małych odcinków (Port Drzewny z Szyjką i bliską okolicą, Port Zimowy oraz łącznie ok 700m Wisły przy ujściu Drwęcy) Na reszcie Wisły możesz spokojnie łowić ;)

Pozdro :)

Cześć dzięki za odpowiedź, w momencie kiedy pisałem tego posta miałem zamiar jechać z kolegą na rybki właśnie na Wisłę i po prostu zależało mi jak najszybszej odpowiedzi, poprawię się i zawitam do powitalni natychmiastowo. Dziękuje, pozdro :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych