[S] Konger paladin CX thekila 240 1-10g - Sprzedam, kupię, zamienię - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

[S] Konger paladin CX thekila 240 1-10g

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wesoływędkarz

wesoływędkarz

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 76 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, spławik-bat, grunt
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 9

Napisano 03 luty 2018 - 16:24

Witam serdecznie,

Sprzedam tytułową wędkę w stanie bdb. Wędka nie posiada żadnych otarć, ubytków czy też uszkodzeń. Złącze jest również bez skazy. Jedynie korek jest lekko przybrudzony. Gdyby ktoś potrzebował trochę informacji na temat odczuć z wędkowania, faktycznym cw kija i wszelkich innych informacji zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. Cena 400 zł z wliczoną przesyłką. Możliwe rezerwacje do czasu odpowiedzi.

Chętnie wyślę zdjęcia przedmiotu osobom zainteresowanym, zapraszam również na oględziny do miasta pierników

#2 MATIG

MATIG

MK FISHING :)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning

Reputacja: 1022

Napisano 03 luty 2018 - 22:11

To byś od razu fotki wstawił byłby problem z głowy, a i prędzej znajdziesz chętnego.. 

#3 Matiz992

Matiz992

Catch & Reklamówka

• Moderator
  • 2084 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning | Mucha
  • MiejscowośćSzczecin

Reputacja: 406

Napisano 04 luty 2018 - 11:42

Wklejka? Realne 10g czy pociągnie więcej?

#4 Algeroth82

Algeroth82

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Ulubiona metoda:Lekki spinning, feeder
  • MiejscowośćNowa Sól

Reputacja: 477

Napisano 04 luty 2018 - 13:43

Mogę się mylić, ale z tego co widziałem to kijek znalazł już nowego właściciela na sąsiednim forum.

"stojąc w miejscu cofamy się"

#5 wesoływędkarz

wesoływędkarz

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 76 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, spławik-bat, grunt
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 9

Napisano 04 luty 2018 - 21:41

Ogłoszenie nie jest już aktualne. Bardzo szybko znalazł kolejnego właściciela. Gdyby coś poszło nie tak ogłoszenie pojawi się ponownie.
Odpowiadając jednak na pytanie... Kijek przy masie przynęty w okolicy 10g wyraźnie zwalniał. Rzut możliwy jednak w mojej ocenie podbicie nie było już tak szybkie jak bym tego oczekiwał. Wiele krąży wypowiedzi dotyczących wklejki w paladinach jednak jako były właściciel tej wędki jestem pewien, że wklejki tam nie było. Nie ma na rynku polskich dystrybutorów zbyt wiele wędzisk o takiej charakterystyce i bez wklejki. Zawsze będę miał o niej dobre zdanie... Zapytacie dlaczego się jej pozbywam, odpowiem krótko NANOFLEX...

#6 Matiz992

Matiz992

Catch & Reklamówka

• Moderator
  • 2084 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning | Mucha
  • MiejscowośćSzczecin

Reputacja: 406

Napisano 05 luty 2018 - 10:11

(...) odpowiem krótko NANOFLEX...

Obowiązkowo powiedz jak sprawdza się to w praktyce.

Bo myślę, nad jakimś szklakiem - wstępnie SPG, chociaż może i szarpnąłbym się na Nanoflexa. Ale póki co mało miarodajnych opinii ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych