Pomoc w wyborzę wędziska - Wędkarstwo gruntowe - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w wyborzę wędziska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawelekda

pawelekda

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów

Reputacja: 1

Napisano 15 styczeń 2018 - 01:41

Witam.

Piszę post gdyż nie znalazłem odpowiedzi na moje potrzeby, chyba że gdzieś przeoczyłem to proszę podesłać linka a oszczędzić banicje :D:D.

Ale do rzeczy.

Potrzebuje wędzisko gruntowe na wody stojące. Długość wędziska 3,60m, 2 lub najlepiej 3 składy. Kwota do 400zł może być. Problem pojawia sie przy gramaturze. Poławiane ryby to najczęściej leszcz. Problem pojawia sie gdyż chcę zakupić wędzisko którym będę mógł połowić też karpia. Łowisko najczęściej taki gdzie trzeba daleko wyrzucić. 

I teraz znaleźć wędzisko na leszcza które wytrzyma większego karpia ale które przy leszczu jak by to powiedzieć nie czuć że sięgnie się kapcia (leszcz) a rybe. No i którym dało by się daleko wyrzucić. Przeważnie koszyczek, ale jak by dało by też rade ciężarek z PVA. 

Wiem że takie rzeczy to tylko w erze ale może znajdzie sie jakiś kompromis.

Jedyną wędka jaką znalazłem która mogła by w jakiś sposób spełnic te wymagania to prologic specjalist twin 12" ale nie jestem tego pewien gdyż nie miałem jeszcze możliwości jej wziąć w łapki.

Może ktoś miał z nią do czynienia lub poleci jakąś inną wędeczke?

lub może Shimano Tribal Intensity Floater 12ft?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych