Jeziora 2018. - strona 6 - Wieści znad wody - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jeziora 2018.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#101 wędkarzKP

wędkarzKP

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning>Spławik>Grunt

Reputacja: 261

Napisano 03 styczeń 2019 - 12:04

Długo nie pisałem tu na forum, ale zaglądam od czasu do czasu podziwiać Wasze osiągnięcia ;) Szkoda tylko, że co raz mniej osób się pofatyguje żeby coś jednak skrobnąć. Oj ciężki to był wędkarski rok dla mnie, mało czasu spędzonego nad wodą ( a szczególnie od czerwca) niestety musi się odbić i na wynikach. Okazało się, że największym szczupakiem jakiego złowiłem w tym roku był ten majowy :( na jesieni bywało, że brały, ale rozmiar pozostawił wiele do życzenia - ryby do 70 cm, a przeważnie śledziki ledwo miarowe. Szczęście, że chociaż kilka okoni osłodziło ten sezon, poniżej pozwalam sobie zamieścić kilka z tych większych :)

6f3bea3cef21dc83med.jpg

32c7aa9128f97135med.jpg

198204203ee82694med.jpg

b287ac85711c1693med.jpg

Ten ostatni, z końca października, stał się moją nową życiówką. Powoli mi to idzie, ale pnę się do tych 45, później poprzeczka powędruje może wyżej ;)

A tu ostatnia rybka roku 2018, wychodzona z brzegu. Rozmiarowo jednak jak pisałem wyżej.
af8d091cc8a7ef48med.jpg

próbowałem jeszcze zakończyć sezon w Sylwestra, ale poza dwoma delikatnymi dotknięciami rybki nie chciały powiedzieć "do zobaczenia w maju" ;) 

Przy okazji najlepsze życzenia dla wszystkich forumowiczów. Oby zdrówko dopisywało i żebyście mieli dużo czasu na wędkowanie! Przede mną niestety kolejny rok, w którym pewnie nad wodą będę bywał sporadycznie.
Pozdrawiam!

#102 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4692 postów
  • Ulubiona metoda:spinning mucha, okoń sandacz
  • MiejscowośćPrzedgórze sudeckie

Reputacja: 1813

Napisano 03 styczeń 2019 - 21:38

Oksy pierwsza klasa, życzę takich jak najwięcej w nowym sezonie.
Dziękujemy za życzenia, jak zaglądasz na forum to coś tam skrobnij. Pzdr

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.
2wrdnht.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych