Sprzedam Fenwick HMX 2,6 m 3-14 g - Sprzedam, kupię, zamienię - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Fenwick HMX 2,6 m 3-14 g

Fenwick HMX

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 rav_id

rav_id

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 238 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 408

Napisano 11 październik 2017 - 19:39

Sprzedam spinning Fenwick HMX-S862L-MF czyli 260 cm, optymalny cw 3-14 g, moc linki 4-15 Lb, med-fast. Wędka kupiona w 2014 z internetowego sklepu wUSA, debiutu doczekała się dopiero w 2016. W zeszłym sezonie użyłem jej max 10 razy, w bieżącym podobnie. Wg mnie wędka typowo pod twarde przynęty: woblery i błystki. Blank bardzo dobrze współgra z plecionką amortyzując zrywy i odjazdy. Świetnie trzyma ryby i nie pozbywał bym się go gdyby był bardziej "operatywny" nad "górską" Brdą. Niestety ale w większości miejscówek za długi, niewygodny do łażenia po krzakach oraz ze względu na pracę trudno się celnie i komfortowo rzuca spod siebie. Chcę go zastąpić szybszym kijkiem 2,3-2,4 m, który wykorzystam również na nizinnym odcinku. Nie chcę iść na łatwiznę i kupować kolejny kij bo nie zamierzam trzymać nieużywanych wędek w szafie, a po dwóch sezonach łowienia na "nowych wodach" wiem czego konkretnie potrzebuję. Nie jest to kij pod jakieś mikrowoblerki kleniowe chyba, że do wypuszczania z prądem. Rzuca zdecydowanie lepiej te 4-5 g skupionej masy. Ja bym go polecił do cięższych kleniowych woblerów, do łowienia boleni na mniejsze i lżejsze przynęty oraz na okonie łowione na twarde przynęty - tu wg mnie sprawdzi się najlepiej. Nie jest to wg. mnie kij do gum, chyba że do troka. Na pstrąga też się nada ale na otwarte duże i średnie rzeki lub mniejsze gdy nie potrzeba daleko rzucać, a trzeba kij wystawić poza brzegowe gąszcza. Stan wg. mnie bdb-. Kilka powierzchownych rysek się znajdzie i jakieś ubytki szpachli na rękojeści (fotki). Do wędki nie było pokrowca, mogę dać jakiś zastępczy jeśli kupujący sobie zażyczy. Cena 300 zł z wysyłką PP lub odbiór osobisty w Bydgoszczy.

*Ogłoszenie również na innych forach*

2mmfxbb.jpg

23uejba.jpg

j6rib5.jpg

2cf5hlh.jpg

2dh6uev.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych