Zlot IV edycja ... - Działalność Wędkarskiej Tuby - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zlot IV edycja ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • MiejscowośćLublin

Reputacja: 176

Napisano 01 wrzesień 2017 - 15:50

Witam,

Może zacznę od wstawienia linku: https://www.youtube....h?v=p4usxIQ07So

Czyli planowany jest zlot w dniu 24-09-2017 w Silnie.

I jakoś się bardzo dziwię, że ani wzmianki nie znalazłem na forum o tegorocznej "edycji" zlotu.

Sami wiecie, że tematy zlotów były dość popularne, zawsze sporo wpisów do nich było ... a teraz jest cicho jak makiem zasiał ... ?!

Sam osobiście raczej nie wybieram się w tym roku ... jednak naprawdę dziwię się temu, że na forum nie ma o nim wzmianki ...

#2 Tomas81

Tomas81

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 602 postów
  • Ulubiona metoda:Spinningista rodbuilder

Reputacja: 748

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:13

A czego można było się podziewać??? Przecież medialność jujuba ważniejsza niż rodzime forum...

Inna sprawa to znów tragiczny termin. Już dawno temu pisałem że takich imprez nie organizuje się na ostatnią chwilę i o tak późnej porze roku a tak teraz jest. Ponownie :ph34r:  Mimo że termin mi pasuje wręcz idealnie taki "zlot" mam w de. Czuję się traktowany niepoważnie, ponownie. I wręcz wszystkich namawiam do niepojawiania się. No chyba że ktoś lubi być tak traktowany, wtedy mogę jedynie mu/jej współczuć. Tyle co sądzę na temat organizacji tejże "imprezy"...

#3 Mirek-Tczew

Mirek-Tczew

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, Feeder
  • MiejscowośćTczew

Reputacja: 578

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:27

...a ja mam w planach się wybrać. Zobaczymy jaka aura będzie, bo to ona odegra główną rolę w podjęciu ostatecznej decyzji.
Do tej pory wybierałem się, ale zawsze coś stanęło na przeszkodzie. w ubiegłym roku było blisko, ale dzień przed zlotem wyjechałem na Węgry.  W tym roku udało mi się zawitać u Marka (Marfish) na pikniku i chciałbym jeszcze na ten zlot wpaść.

Tomas81 rozumiem, że możesz mieć swoje HALLO do chłopaków, ale spójrz na to z innej strony. Ten zlot, to nie jest wyprawa po autograf i darmowy breloczek. Jest to dobra okazja do spotkania się z innymi ludźmi z forum (i nie tylko) i pogadania bez użycia klawiatury :P

Jeszcze cały miesiąc przed nami. To kupa czasu.

Tylko Polak nie chce mieć lepiej niż inni. Polak chce, żeby inni mieli gorzej niż on.

#4 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:10

Termin... jak każdy inny ... zawsze nie pasujący .... komuś.

Nie przesadzajmy.

Mirek, masz rację ... w zeszłym roku pojechałem spotkać i poznać ludzi ... a nie po "autograf".

Ja jednak mam inne odczucia, ale może dopiero za jakiś czas napiszę coś więcej.

Fajnie by było, jakby więcej osób weszło do rozmowy. Kurde ... popatrzcie ... w ostatnich 15 minutach na forum było ponad 150 osób ... a tylko kilku z nas się zalogowało.

#5 zbyszek

zbyszek

Zapaleniec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Miejscowośćtoruń

Reputacja: 703

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:14

Osobiście jestem bardzo zadowolony z kolejnego zlotu. :)

Trochę żałuję,że nie jest to IV Zlot Wędkarskiej Tuby....ale to już nie zależy od nas.

Zlot traktuję jako możliwość spotkania w realu kolegów z naszego forum.

Kwestie wszelkiej polityki w takich momentach odkładam raczej na bok.

Uważam,że wszelki sponsoring na takich imprezach rodzi niepotrzebne zobowiązania lub uzależnienia.

Mam nadzieje,że nic nie stanie na przeszkodzie abym w tym roku na zlot dotarł :)

Tomek w pewnej mierze rozumiem Twoje niezadowolenie ,ale mam nadzieję,że jak spotkamy się w bliskiej perspektywie nad wodą , to przekonam Ciebie do moich racji.

#6 Pablotor2k

Pablotor2k

Administrator

• Administrator
  • 563 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 204

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:18

A czego można było się podziewać??? Przecież medialność jujuba ważniejsza niż rodzime forum...

Ręce mi opadają... Czy jest coś w naszych działaniach co można by ocenić pozytywnie ? Bo od dłuższego czasu mam wrażenie, że nie na tym forum. To wieczne niezadowolenie z każdej naszej decyzji zaczyna mnie męczyć i denerwować. Czuje się jak w małżeństwie po 20 latach stażu... o wszystko pretensje.

Zlot jest pod nową nazwą i jak ktoś nie potrafi się domyśleć dlaczego nie ma tu żadnego info to trudno, może się obrażać. Znacie mnie i Artura tyle czasu, że te fochy są trochę słabe. Poza tym gdybym mógł podać wcześniej termin to bym podał. Zresztą miesiąc to wystarczający czas aby zaplanować kilka godzin w sobotę na wypad nad wodę. To nie jest impreza międzynarodowa. Na bazie doświadczenia w przyszłym roku jeśli nie będę potrafił określić z 3 miesięcznym wyprzedzeniem terminu zlotu nie zorganizuje go po prostu i tyle :) Będzie wtedy wszystko ok ?

Jeśli chodzi o nazwę... stało się tak a nie inaczej - jest nowa nazwa, jest nowy kanał. Nie chce wchodzić w szczegóły dlaczego tak a nie inaczej... po prostu tak musiało być i tyle. Ważne, że można nas oglądać na YT.

#7 Algeroth82

Algeroth82

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Ulubiona metoda:Lekki spinning, feeder
  • MiejscowośćNowa Sól

Reputacja: 435

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:24

Ja do Torunia mam jakieś 3,5 godziny jazdy, A na jeden dzień aby pogadać to chyba za duże poświęcenie ze względu na to, że dwójka dzieci w domu i żona, a we wrześniu będę miał sporo wyjazdów służbowych - czytaj więcej mnie nie będzie w domu niż będę, a to dodatkowy wysiłek dla mojej drugiej połówki. Nie zmienia to faktu, że gdyby nie powyższe to przyjechałbym aby poznać osobiście ludzi z którymi piszę tutaj na forum bo WT to dzisiaj my.

"stojąc w miejscu cofamy się"

#8 Mirek-Tczew

Mirek-Tczew

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • MiejscowośćTczew

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:25

Nie wiem czy ktoś z Was widział film z pikniku u Marka. Deszcz, bagno, pewne spięcia ze strażą rybacką i pewnymi wędkarzami, a mimo tego atmosfera była tak fajna, że wszyscy następnego dnia wrócili. Mało tego. Już stanowczo zadeklarowali się na spotkanie za rok. Wiecie dlaczego?!

...bo atmosfera zależy od nas, a nie od organizatora.

Trochę żałuję,że nie jest to IV Zlot Wędkarskiej Tuby....ale to już nie zależy od nas.

Zbyszku czy ma znaczenie pod jakim patronatem jest ten zlot?! Dla mnie może być nawet zlot Przepoconej Onucy. Jak będą fajni ludzie, to będzie fajnie i tyle...

Tylko Polak nie chce mieć lepiej niż inni. Polak chce, żeby inni mieli gorzej niż on.

#9 zbyszek

zbyszek

Zapaleniec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Miejscowośćtoruń

Reputacja: 703

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:27

Paweł osobiście cieszę się,ze organizujecie z Arturem kolejny zlot.

Po naszej rozmowie nad Wisłą pewne kwestie stały się dla mnie zrozumiale i tylko czekałem kiedy ogłosicie termin. :)

Dla mnie "starej gaduły " jest to znakomita okazja na wymianę doświadczeń i opowieści wędkarskich.

Mirek ,są czasami rzeczy ,których jest mi zwyczajne żal....

#10 Pablotor2k

Pablotor2k

Administrator

• Administrator
  • 563 postów
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 204

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:29

Pewne rzeczy można powiedzieć tylko osobiście. Myślę, że kto niezadowolony albo ciekawy to zlot będzie doskonałą okazją aby sobie pogadać i rozwiać wątpliwości.

#11 Mirek-Tczew

Mirek-Tczew

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • MiejscowośćTczew

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:30

Dla mnie "starej gaduły " jest to znakomita okazja na wymianę doświadczeń i opowieści wędkarskich.

i z takim podejściem trzeba się pakować na wyjazd :)

#12 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:55

Pawle, ale też nie możesz ot tak z byle powodu się irytować.

Tomek nie raz wyrażał swoje zdani i że nie jest ono ... pewnie takie, jakie byś chciał słyszeć /czytać/, to trudno ... przyjmuj na "klatę" i też nie fochaj się ...

...

Zlot jest pod nową nazwą i jak ktoś nie potrafi się domyśleć dlaczego nie ma tu żadnego info to trudno, może się obrażać ...

To dlaczego jest nowy kanał, pod nową nazwą ... /czytaj przez odwrotność/ to rzeczywiście było się trudno domyśleć ...

Jednak Zbyszkowi jest szkoda, że nie jest to zlot WT, ale od razu napisał, że to nie jest od nas zależne i pewnie miał na myśli użytkowników forum. Jemu po prostu jest trochę szkoda, ale Wisły kijem nie zawróci, musi się pogodzić z faktem i tyle.

A ja nadal zachodzę w głowę, dlaczego nic na forum nie było ... ?!

W pierwszym wpisie nie chodziło mi o jakieś informację o zlocie napisaną przez Artura czy ciebie Pawle, chociaż nadal jesteście administratorami i było by ... po prostu w porządku jakbyście o tym napisali na forum jako pierwsi ... i tyle. Jednak jest tu codziennie tyle osób i większość z nich pewnie ogląda i Wasz nowy kanał, a pomimo to nikt nic nie wspomniał o tym, że planujecie nowy zlot. czyż nie jest to dziwne ...? Dla mnie bardzo ... ale i to ma swoje uzasadnienie ...

... Uważam,że wszelki sponsoring na takich imprezach rodzi niepotrzebne zobowiązania lub uzależnienia ...

...bo atmosfera zależy od nas, a nie od organizatora ...

Święte słowa ... Zbyszku, Mirku ...

#13 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 01 wrzesień 2017 - 20:36

Sorry za kolejny wpis po sobie ...

A może tak, zamiast znowu wdawać się w "ciężkie" dyskusje, to "zwyczajowo" zacznijmy potwierdzać to, kto się wybiera, a kto nie ... ?

Ja już wspomniałem, że raczej  nie przyjadę ... powodów jest kilka ... ale cóż ...

Mirek i Zbyszek pewnie się pojawią ... Tomek nie ... ale na nas forum się nie kończy.

Więc jak ktoś się wybiera to niech śmiało pisze.

Daniel ... przyjedziesz?

#14 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4416 postów
  • Ulubiona metoda:spinning mucha, okoń sandacz
  • MiejscowośćPrzedgórze sudeckie

Reputacja: 1501

Napisano 01 wrzesień 2017 - 20:47

Hehe cześć, ja nie piję......

Nie wiem na chwilę obecną nie mam pojęcia.

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.
2wrdnht.jpg

#15 Sławek-Czarny

Sławek-Czarny

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 212 postów
  • Ulubiona metoda:Spining,wędkowanie na lodzie.
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 105

Napisano 01 wrzesień 2017 - 22:26

Ja jak nie będę w pracy to na pewno będę, co to terminu to spoko ,czas wakacyjny i urlopowy zakończony,końcówka września spoko- byle nie końcówka października ,jak dla mnie termin ok. Pozdro  :)

#16 klusek

klusek

Pasjonat

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 763 postów
  • Ulubiona metoda:Spining, Spławik, Grunt
  • MiejscowośćLeszno

Reputacja: 241

Napisano 02 wrzesień 2017 - 00:10

Niestety, i tym razem się nie pojawię chociaż bardzo bym chciał wreszcie się z wami spotkać i pogadać. Ale 23 zmieniam swój stan cywilny i mógłbym mieć problemy z wyprawą przez pół Polski. Ale będę czekał na wasz opis i jakąś relacje na yt :)

#17 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 02 wrzesień 2017 - 06:23

... 23 zmieniam swój stan cywilny...

To tylko pogratulować :) ... bo w sumie dlaczego masz mieć lepiej niż ja :D ... no chyba, że się rozwodzisz /sorry za taki mały żarcik :) /

#18 rav_id

rav_id

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 256 postów
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 430

Napisano 02 wrzesień 2017 - 07:58

Zresztą miesiąc to wystarczający czas aby zaplanować kilka godzin w sobotę na wypad nad wodę.

24.09 to zdaje się niedziela raczej? Mam blisko i w sobotę z ciekawości bym zajrzał ale niedziela nie bardzo. Mam zawody w kole, na które udało mi się wstępnie oderwać syna od gier komputerowych. Jednak jeśli się coś w międzyczasie zmieni to pomyślę.

#19 przemope

przemope

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Ulubiona metoda:spinning, grunt, spławik, karpie, morze
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 187

Napisano 02 wrzesień 2017 - 08:18

Andrzej Pawłowski i Przemysław Peszek meldują swoją obecność na IV Zlocie

#20 Alex

Alex

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 728 postów
  • Ulubiona metoda:spinning UL, średni casting
  • MiejscowośćŁódź, Piotrków, Częstochowa, Sieradz

Reputacja: 239

Napisano 02 wrzesień 2017 - 08:34

Termin jak najbardziej OK, jeśli nic nie "wybuchnie", meldujemy się. :)

(...) 23 zmieniam swój stan cywilny (...)

Współczuję... ;)

Żyję żeby łowić, nie łowię żeby żyć  ;) 

O/Piotrkowski, Koło nr 30 Tomaszów Maz.

ultralightspin.phorum.pl/index.php

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych