HOOKA TV - Działalność Wędkarskiej Tuby - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

HOOKA TV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 mario74

mario74

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów

Reputacja: 316

Napisano 01 lipiec 2017 - 08:07

O nie Paweł tak dobrze to nie będzie co wróciła cenzura myślisz że zamkniesz temat i sprawa załatwiona bo ja myślę że  nie. Pytam tu i teraz gdzie była HOOKA na forum jak temat powstał i były do niej pytania dlaczego teraz po pół roku się udziela co mało nowych frajerów się zgłasza i trzeba sprawę załagodzić. Mydlicie głowę danymi 17 nowości w miesiącu ,prawda jest taka że w czerwcu było ich 7 a w maju nie lepiej, nadaliście około 100 filmów z czego 2/3 to zapchajdziury  typu poradnik itp. , 300 filmów WT z czego nowości ile bo w miesiącu czerwcu był tylko 1 nowy film WT   i to są fakty.Do projektu przygotowywaliście się ponad pół roku i co nie wiedzieliście że mogą być problemy .W reklamie na początku obiecujecie złote góry co dziennie premiera co tydzień nowy film WT i gdzie to wszystko. Koszt abonamentu za czerwiec to nie 50gr za dzień tylko 2.14 zł za film i co wygląda to inaczej. Zachowujecie się jak PZW które po zeszłorocznych mistrzostwach Polski w spiningu ogłosiło sukces bo złowiono tyle szczupaków i okoni że głowa mała tylko nikt nie mówił jakie one były marnej wielkości i ilu zawodników przez trzy dni pływało po wodzie. Wszystko można przedstawić tak jak wam pasuje ale fakty są inne. Chciał bym podziękować łaskawcom z HOOKA za utrzymanie tego forum i proszę przesłać numer konta to zwrócę  wam te pieniążki żeby wasze konto nie uszczuplało tylko musicie pamiętać że forum to ludzie którzy je tworzą a nie gość co za nie płaci i potem wylewa żale że mu nikt nie podziękował.Panowie z HOOKA sięgnęliście dna a ty Pawle zamykając temat dołączyłeś do tej ekipy. Tyle mam do powiedzenia teraz możecie zamknąć i temat który otworzyłem  i moje konto mam to naprawdę gdzieś a wam koledzy z forum dziękuję za te prawie trzy lata które mogłem zwami być

#2 Marek

Marek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów

Reputacja: 23

Napisano 01 lipiec 2017 - 10:18

Witam. Widzę że trzeba się bardzo spieszyć z pomocą telewizyjnym przedsiębiorcom ponieważ za niedługo nie będzie można nic napisać. Jako wędkarz, socjolog i przedsiębiorca w jednym mogę przedstawić kilka analitycznych wniosków dlaczego jak widać nie za bardzo każdy jest zadowolony  z projektu HTV.  Projekt  może wychodzi  na swoje dzięki wpływom z reklam i public relations ponieważ jak wiemy firmy produkujące sprzęt wędkarski muszą wydać pieniądze na marketing. Nawet w mediach, których nikt nie będzie oglądał lub czytał. Wystarczy poznać trochę osób z głównego nurtu, każdy lubi stanąć przed kamerą lub poczytać siebie w czasopiśmie. Jednak z wypowiedzi przebija duży niedosyt. Przede utrata  swojej marki czyli WT. Podkreślacie tą wielką pracę, którą wykonaliście ale jaki miała ona sens jeśli nie trafia w oczekiwania klientów. To tak jak łowić obrotówką 0,0 suma. Mogę się namachać wiele lat a sum się nie złowi. Muszę lecieć teraz. Może potem coś więcej pa

#3 Marek

Marek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów

Reputacja: 23

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:09

Co komu po słabej muzyce mimo,że ma do dyspozycji nowoczesne studio, najlepszy sprzęt, profesjonalną obsługe.....

#4 Spinnigista

Spinnigista

Nałogowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1539 postów
  • Ulubiona metoda:SPINNING.

Reputacja: 596

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:49

Niestety chłopacy mają zamydlone oczy na to wszystko. Trzymają się Hooki jak politycy stołków w rządzie...

#5 Pablotor2k

Pablotor2k

Administrator

• Administrator
  • 554 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 179

Napisano 01 lipiec 2017 - 11:57

Napisałem to już w poprzednim wątku... daliśmy dupy podchodząc do sprawy zbyt optymistycznie mówiąc, że będziemy się starali wypuścić 5 filmów tygodniowo. W praktyce nas to przerosło i też nie jest mi z tym dobrze. Popełniliśmy błąd i powiedz mi ile razy mam się do niego przyznawać ? Nie trzymam się Hooki jak polityk stołka... po prostu tam gdzie widzę błędy tam o nich mówię i się przyznaje, ale uważam że taki atak jest przesadny.

Wątek zamknąłem bo uznałem, że wszyscy wypowiedzieli się w temacie a na prawdę jestem zmęczony tym ciągłym oblewaniem mnie pomyjami. Jeszcze przed wystartowaniem byli tacy na tym forum, którzy nie szczędzili uszczypliwości. Hejt lał się zanim jeszcze Hooka wyszła na światło dzienne ale na prawdę nie spodziewałem się, że tak dużo wyleje się go z tego forum.

#6 Algeroth82

Algeroth82

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 205 postów
  • Ulubiona metoda:Lekki spinning, feeder
  • MiejscowośćNowa Sól

Reputacja: 272

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:50

Napisałem to już w poprzednim wątku... daliśmy dupy podchodząc do sprawy zbyt optymistycznie mówiąc, że będziemy się starali wypuścić 5 filmów tygodniowo. W praktyce nas to przerosło i też nie jest mi z tym dobrze. Popełniliśmy błąd i powiedz mi ile razy mam się do niego przyznawać ? Nie trzymam się Hooki jak polityk stołka... po prostu tam gdzie widzę błędy tam o nich mówię i się przyznaje, ale uważam że taki atak jest przesadny.

Wątek zamknąłem bo uznałem, że wszyscy wypowiedzieli się w temacie a na prawdę jestem zmęczony tym ciągłym oblewaniem mnie pomyjami. Jeszcze przed wystartowaniem byli tacy na tym forum, którzy nie szczędzili uszczypliwości. Hejt lał się zanim jeszcze Hooka wyszła na światło dzienne ale na prawdę nie spodziewałem się, że tak dużo wyleje się go z tego forum.

Paweł, a może zbyt personalnie odbierasz to co tutaj na forum jest pisane. Nikt (a przynajmniej ja nie zwróciłem na to uwagi) nie napisał Paweł oszukales nas. Ludzie mają żal o to, że zapłacili za coś co im obiecywano, a tego nie otrzymali - tutaj są pretensje do hooka nie do Ciebie - nie zarządzasz hooka i nie Ty pisałeś biznesplan, a sądzę, że również nie Ty podejmujesz kluczowe decyzje (popraw mnie jeżeli się mylę) . Inna sprawą jest to, że skoro nie dotrzymano słowa co do realizacji materiałów hooka powinna z tematem coś zrobić (w ramach rekompensaty przedłużyć dostęp za free, albo oddać cześć abonamentu - oczywiście to tylko koncepcje). Osobiście pracuje w dużym komercyjnym banku i uwierz mi, że jeżeli klientowi nie zgadzają się odsetki z lokaty o 1 PLN to pojawia się w oddziale i robi gównoburzę (często bezpodstawnie, ale jeżeli ma rację i nie daliśmy mu tego co obiecalismy to zwracamy, przepraszamy i tyle).

"stojąc w miejscu cofamy się"

#7 Tomas81

Tomas81

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 547 postów
  • Ulubiona metoda:Spinningista rodbuilder

Reputacja: 592

Napisano 01 lipiec 2017 - 15:09

Napisałem to już w poprzednim wątku... daliśmy dupy podchodząc do sprawy zbyt optymistycznie mówiąc, że będziemy się starali wypuścić 5 filmów tygodniowo. W praktyce nas to przerosło i też nie jest mi z tym dobrze.

Może i z sarkazmem a może tylko pouczeniem.

Dot. podkreślonego: Ale co to kogo obchodzi?! Wzięliście kasę i nie wywiązaliście się jako Hooka z obietnic. I teraz jeszcze jakieś pisanie o hejcie, ataku. Wybacz Pawle ale ludzie mają całkowitą rację i samo posypanie głowy popiołem nic już nie da. Teraz trzeba zupełnie inaczej podejść do sprawy a nie tylko podnosić abonament. Bo tak się przecież niedawno działo a powinno być dokładnie odwrotnie. Abonament w dół i to znacząco, dodatkowo REALNE I RZETELNE ZAPOWIEDZI o nowych filmach a nie tylko zbywanie. Żadnych poślizgów, pełen profesjonalizm. Czyż nie lepiej napisać: będzie miesięcznie tylko 12 nowych filmów, ale każdy w KONKRETNYM DNIU. Przynajmniej nikt by Wam nie zarzucił amatorki. Gdyż do tej pory tak to wyglądała, typowe obiecywanie gruszek na wierzbie.

Poza tym jakimś nieporozumieniem jest nadawanie komuś całkowicie anonimowemu tytułu Admina. Nie pominę w tym wypadku ani stażu, ledwie od 30.05.2017, ani działalności. Czyli CAŁEGO JEDNEGO POSTU... Jak chcecie żeby to Forum jeszcze cokolwiek znaczyło tak nie można postępować. Chyba że zaczęły panować tu inne "standardy"... Obym się mylił a Forum to było jak do tej pory najlepszym i najbardziej koleżeńskim jakie znam.

#8 Mirek-Tczew

Mirek-Tczew

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, Feeder
  • MiejscowośćTczew

Reputacja: 481

Napisano 02 lipiec 2017 - 21:33

Paweł, a może zbyt personalnie odbierasz to co tutaj na forum jest pisane. Nikt (a przynajmniej ja nie zwróciłem na to uwagi) nie napisał Paweł oszukales nas. Ludzie mają żal o to, że zapłacili za coś co im obiecywano, a tego nie otrzymali - tutaj są pretensje do hooka nie do Ciebie

Trafione w sedno!!!
Pawle nie do Ciebie jest ten żal, ale do Hooki. Niestety musiałeś te wszystkie uszczypliwości czytać Ty, bo byłeś tu jedyną osobą, która ma z Hooką bezpośrednią styczność. Kluczowe we wszystkim były słowa, które wypowiedziałeś w imieniu właścicieli HOOKA dokładnie w 5:50 minucie tego filmu:

"W Hooka.tv pracuje kilkadziesiąt osób, po to, żebyście codziennie mogli mieć premierę nowego odcinka..."
Takie słowa zobowiązują i jeżeli Hooka nie potrafi wywiązać się z tego co obiecała w zamian za opłacenie abonamentu, to powinna to widzom zrekompensować, a nie narzekać, że realia i warunki na coś nie pozwalają. W tej sytuacji posiadacze abonamentów mają pełne prawo do stwierdzenia, że zostali oszukani.

Cytat z wypowiedzi Hooka:
"Do dnia 30 czerwca (niecałe pół roku) nagraliśmy, zmontowaliśmy i umieściliśmy około 100 odcinków różnych programów. Daje to średnią około 17 odcinków w miesiącu."

Wyobraź sobie producenta samochodów, który przychodzi do Ciebie, czy do kogokolwiek, po czym zabiera alufelgi i fotel pasażera, bo cienko przędzie.

Większość z nas, o ile nie wszyscy nadal oddzielają Wędkarską Tubę i Hookę. Hooka zrobiła dużo hałasu o rewolucji w wędkarskich produkcjach, ale po dziś dzień nie ma najmniejszego pomysłu jak tego dokonać. Piękne ujęcia przy krótkich i w większości nudnych filmach to za mało, żeby nazwać to kamieniem milowym...

Wasze filmy są fajne i chcemy ich więcej. TAK - chcemy więcej Waszych wypraw, Waszych przygód i Waszego humoru :) Jeżeli będą potrzebne na jakąś wyprawę finanse, to napiszcie nam to wprost, a my postaramy się pomóc. Wam pomożemy, Hooka.tv już nie...

Reasumując:
Wędkarska Tuba - TAK!!!

Hooka TV - dziękujemy Wam i życzymy sukcesów (szczerze), ale bez wielu z nas.
Wystarczyło napisać jedno zdanie, w którym przedstawilibyście plan na kolejne miesiące i zmiany, a także propozycję rekompensaty za niewywiązanie się umowy. Niestety nic takiego się nie pojawiło, a jedynie ogólniki.

Pozdrawiam Was i wszystkich forumowiczów.

Tylko Polak nie chce mieć lepiej niż inni. Polak chce, żeby inni mieli gorzej niż on.

#9 HOOKA_TV

HOOKA_TV

Nowicjusz

• Administrator
  • 3 postów

Reputacja: 3

Napisano 03 lipiec 2017 - 10:07

Szanowni Wędkarze.

Wiemy, iż wielu z Was było i jest z nami od samego początku.

Jako fani Wędkarskiej Tuby byliście jednymi z pierwszych widzów HOOKA.TV

Kilka naszych wcześniejszych planów i zamierzeń zostało brutalnie zweryfikowanych przez życie, planowaliśmy i chcieliśmy aby premiery były częstsze.

Ponieważ nie chcemy abyście nie myśleli o nas źle, chcemy Wam podziękować za to że jesteście lub byliście z nami od pierwszych dni.

Planowaliśmy akcję specjalną na rok istnienia firmy. Wasze niezadowolenie uświadomiło nas, że należy to zrobić szybciej.

Chcemy podziękować Wam fanom WT oraz wszystkim osobom które są z nami od pierwszych miesięcy ale i zaprosić do dalszego oglądania.

Postanowiliśmy, że wszyscy widzowie, którzy zarejestrowali konta w pierwszych 2 miesiącach i dokonali zakupu rocznego otrzymają od nas dodatkowe 90 dni kont premium.

Widzowie, którzy zarejestrowali konta w tym samym okresie na pół roku otrzymają dodatkowe 45 dni. Ten plan już wkrótce wdrożymy. O szczegółach zostaniecie poinformowani.

Szczerze Wam dziękujemy i liczymy, że znajdziecie czas i chęci aby oglądać nasze filmy.

Kończąc dodamy, iż naszym celem nie jest pobieranie dodatkowych opłat za utrzymanie forum.

Chcemy abyście nadal tu zaglądali i mieli to miejsce w formie niezmienionej.

Pozdrawiamy.

Zespół HOOKA TV

#10 zbyszek

zbyszek

Zapaleniec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • Miejscowośćtoruń

Reputacja: 678

Napisano 03 lipiec 2017 - 17:40

Ze szczególną uwagą przeczytałem powyższy tekst...i mam następujące spostrzeżenia:

W jedenastu zdaniach użyto słowa chcemy w różnej formie sześciokrotnie.

W jednym zdaniu dwukrotnie.

Jest takie powiedzenie ,które mówi,że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

Jeżeli piszesz,że chcemy podziękować to znaczy,że zamierzasz to uczynić w przyszłość i nie jest to równoznaczne z tym,że tu i teraz "dziękujemy"

Kolejna kwestia ,to podwójne zaprzeczenie ,które tym samym stanowi twierdzenie

Mam tu na myśli zdanie "Ponieważ nie chcemy abyście nie myśleli o nas źle,..."

Proponuje w przyszłości poświecić parę minut na przeczytanie tekstu ,może poprosić kogoś z zespołu o ewentualną korektę.

Pozdrawiam

zbyszek

#11 ayem

ayem

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 39 postów
  • Ulubiona metoda:spławik , grunt ( feeder ) spinning
  • Miejscowośćszczecin

Reputacja: 6

Napisano 08 lipiec 2017 - 18:26

A ja dziękuję , wykupiłem na pół roku i nie oglądam nic ...Co da dodatkowy czas promocji jak nie ma co oglądać . Już czuję się wyj..ny w du...ę . Za te pieniądze mogłem kupić sobie wiaderko pelletu i sam posiedzieć nad wodą , tak też zrobię ...

#12 wędkarzKP

wędkarzKP

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning>Spławik>Grunt

Reputacja: 198

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:19

Mi w poprzednim tygodniu wygasł półroczny abonament. Jak oceniam hooka.tv pisałem już nie raz, więc nie będę się powtarzał. Na koniec jeszcze jedna niemiła niespodzianka. Otóż po wygaśnięciu abonamentu, straciłem możliwość oglądania filmów, które do tego czasu na platformie się ukazywały. Tym samym nie obejrzę już odcinków, które "przegapiłem" (nie zaglądałem ostatnimi czasy na hooka, bo nic tam się nie działo) i nie będę mógł też wrócić do filmów wcześniejszych. Moim zdaniem zdecydowanie do poprawy.

#13 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • MiejscowośćLublin

Reputacja: 159

Napisano 30 lipiec 2017 - 09:06

Przepraszam najmocniej ...

Może tak trochę z "choinki się urwałem", ale od kiedy mamy na forum administratora HOOKA_TV?!!!

O co chodzi z tym, co powyżej przeczytałem ... hooka.tv płaci za to forum?!

A dlaczego nikt nie pierdnął wcześniej o tym wcześniej, że razem z WT i forum popchnięto jako jeden "produkt" ...?!!

To co ... może trzeba jeszcze nazwę przerobić ... nie forum WT tylko hooka.tv ...?!!!

Szczerze ... a w dupie będę miał takie forum, w którym byle ćwok może pisać na forum z uprawnieniami administratora, a ludzie udzielający się w jego ramach są olewani ... i coś mi się widzi, że i forum teraz się spierdoli ... przykre, ale szczere.

Pozdrawiam Was wszystkich, Flicho

PS. Forum mogło być finansowane ze składek, a nie przez hooka.tv ...

#14 Pablotor2k

Pablotor2k

Administrator

• Administrator
  • 554 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćToruń

Reputacja: 179

Napisano 31 lipiec 2017 - 14:27

Forum zawsze było elementem składowym Wędkarskiej Tuby. Powstało jako dopełnienie kanału WT i od początku było sygnowane tym logiem. Całe WT zostało wchłonięte przez Hookę już ładnych parę miesięcy temu i do dzisiaj nikt nie zmienił jego nazwy ani nie ingerował w działanie forum. Nie rozumiem zatem skąd ten przytyk ? Nigdy nie było w planach zmiany nazwy, zasad tu panujących czy czegokolwiek więc nie było potrzeby informowania, że kwestie formalne uległy zmianie.

#15 maly_lc

maly_lc

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Reputacja: 2

Napisano 31 lipiec 2017 - 20:01

Jestem nowy na forum. I krotkie pytanie. Wykupic na miesiac (przetestowac?) Czy nie warto? Z tego co czytam to raczej nie...

#16 Mirek-Tczew

Mirek-Tczew

Entuzjasta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning, Feeder
  • MiejscowośćTczew

Reputacja: 481

Napisano 31 lipiec 2017 - 21:34

Nie zbiedniejesz, jak wykupisz 1 miesiąc. Będziesz mógł sam ocenić. To, że wielu z nas się zawiodło, nie oznacza, że wszyscy.
Tylko Polak nie chce mieć lepiej niż inni. Polak chce, żeby inni mieli gorzej niż on.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych