Kanał bydgoski - Łowiska - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kanał bydgoski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrebydgoszcz

andrebydgoszcz

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Reputacja: 6

Napisano 06 grudzień 2015 - 23:08

Witam chciałbym założyć nowy temat dotyczący kanału bydgoskiego, łowiska które tylko pozornie jest często określane jako nudne.

Poczatkowo też tak uważałem ale po sezonie spedzonym na spiningowaniu moge powiedzieć iż można osiagać tutaj całkiem przyzwoite wyniki szczególnie jeśli chodzi o szczupłego i okonia, widziałem też wędkarzy wyciągających ładne klenie jest też sporo jazia a nawet  ładne bolenie(wiem bo widziałem co najmniej dwa klocki 60 80 cm odprowadziły mi wahadłówkę)  . Podobno są też sandacze ale jeszcze nie zameldowały się mi na wędce. Jeśli na forum sa inni spiningiści z Bydgosczy i okolic to zapraszam do opisania swoich doświadczeń z kanałem.

#2 Jary

Jary

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów
  • Ulubiona metoda:Feeder/Spinning
  • MiejscowośćStronno

Reputacja: 21

Napisano 06 grudzień 2015 - 23:18

Jak do tej pory łowiłem nad Kanałem raz, złapałem trzy okonie dłoniaki i jeden kleń koło 30 cm pogonił mi błystkę...  ;) Może i łowiłbym częściej, ale bliżej mam nad Brdę, mimo wszystko również słyszę dość pochlebne opinie na temat Kanału Bydgoskiego  :)

Ryba lubi fachowca!

#3 przemope

przemope

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów
  • Ulubiona metoda:spinning, grunt, spławik, karpie, morze
  • MiejscowośćBydgoszcz

Reputacja: 171

Napisano 07 grudzień 2015 - 15:11

Ja także polecam Kanał Bydgoski. Co pisze andrebydgoszcz to wszystko się zgadza. Niedoceniana woda, w której czekają na nas prawdziwe "perełki". W ciągu 18 lat prowadzenia, na łamach "Expressu Bydgoskiego", konkursu Ryba Sezonu prezentowałem z tego łowiska medalowe jazie, klenie, płocie, liny, okonie, szczupaki, sandacze, karpie, tołpygi, bolenie, karasie, leszcze czy węgorze.

#4 RETEK

RETEK

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów

Reputacja: 11

Napisano 07 grudzień 2015 - 18:25

Witam 

Łowisko ciekawe i dość rybny ale wbrew pozorom dość trudne , ryby fajne w zeszłym sezonie podbierałem  gościowi szczupłego  92cm  , niestety go zabrał  ,szkoda . Tego roku miałem przyjemność  obserwować tarło szczupaka  niektóre  były bliskie metra ,sandacze też są i to ładne .  Okońie co roku trzepią tz etyczni WĘDKARZE w okolicach śluz .

#5 andrebydgoszcz

andrebydgoszcz

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Reputacja: 6

Napisano 07 grudzień 2015 - 23:06

Witam 

Łowisko ciekawe i dość rybny ale wbrew pozorom dość trudne , ryby fajne w zeszłym sezonie podbierałem  gościowi szczupłego  92cm  , niestety go zabrał  ,szkoda . Tego roku miałem przyjemność  obserwować tarło szczupaka  niektóre  były bliskie metra ,sandacze też są i to ładne .  Okońie co roku trzepią tz etyczni WĘDKARZE w okolicach śluz .

w sumie od roku łowienia nie widziałem ani jednej kontroli straży państwowej rybackiej to i mięsiarze szaleją

#6 piotr_szp

piotr_szp

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćBB - Kuj.- Pom.

Reputacja: 106

Napisano 12 sierpień 2016 - 16:46

Witam.
Miałem okazję mieszkać przy kanale i łowić, dawno temu ale było sporo ładnej ryby.

#7 olo

olo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów

Reputacja: 0

Napisano 20 sierpień 2017 - 10:45

Witam czy posiada ktoś jakieś aktualne informacje na temat kanału bydgoskiego ?

#8 piotr_szp

piotr_szp

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning
  • MiejscowośćBB - Kuj.- Pom.

Reputacja: 106

Napisano 20 sierpień 2017 - 10:59

Witam czy posiada ktoś jakieś aktualne informacje na temat kanału bydgoskiego ?

Jakiś konkretny odcinek? Kanał jest spory.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#9 Ernest00001

Ernest00001

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów

Reputacja: 4

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:29

Jak kogoś interesuje część od Wrocławskiej do kolejnej śluzy to mogę powiedzieć, że jest dużo szczupaka oraz fajnego okonia ale niestety trzeba liczyć się z tym, że łowisko jest całe zarośnięte.

Jak by ktoś chciał jakieś informacje to proszę na priv

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych