Pomysł dotyczący zmian na forum - strona 8 - Uwagi o forum oraz witrynie - Forum Wędkarskie | Wędkarska Tuba

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł dotyczący zmian na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#141 Spinnigista

Spinnigista

Nałogowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Ulubiona metoda:SPINNING.(Jezioro: Okoń, Rzeka: Pstrąg)

Reputacja: 847

Napisano 13 grudzień 2015 - 12:18

Tylko ciekawe, kiedy Paweł na forum się pojawi?

#142 klusek

klusek

Pasjonat

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 763 postów
  • Ulubiona metoda:Spining, Spławik, Grunt
  • MiejscowośćLeszno

Reputacja: 241

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:37

Będzie miał wolny czas i chęci to się pojawi. A przy małym dzieciaczku to i o jedno i o drugie bardzo ciężko ;)

#143 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • Ulubiona metoda:spinning
  • MiejscowośćLublin

Reputacja: 184

Napisano 14 grudzień 2015 - 00:40

Tak, też to zauważyłem. Z Pawłem rozmawiałem... miał się pojawić ale niestety... trzeba pomyśleć o kimś do pomocy. Założe stosowny wątek  i tam podyskutujemy o tym kto ewentualnie itd. Co Wy na to ?

Jeżeli mogę ... to dobrze by było docenić Daniela i awansować go do administratora (o ile się zgodzi). Należy mu się za to, że jest regularnie na forum. Niech też ma możliwość dobrania sobie 2-3 osób do pomocy jako moderatorów.

Szkoda, że @Matiz992 się nie pokazuje na forum, ale pewnie życie go dogoniło i czasowo się nie wyrabia...

#144 Matiz992

Matiz992

Catch & Reklamówka

• Moderator
  • 2153 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning | Mucha
  • MiejscowośćSzczecin

Reputacja: 487

Napisano 14 grudzień 2015 - 10:15

Flicho, miło, że mnie wspomniałeś i niestety masz rację bo obecnie kompletnie brak mi czasu. Praca inżynierska w toku, w lutym obrona, powoli też muszę zabrać się za licjencjat :( Ale za 2-3 miesiące wrócę w pełnej klasie, pochwalę się również wynikami z tej jesieni - a mimo rzadkich wypadów nad wodę jest czym :D

#145 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 14 grudzień 2015 - 10:34

To dobrze pamiętałem, że w tym roku zacząłeś drugi kierunek :)

Co do obrony ... wiesz 5 minut stachu/wstydu ... i po fakcie będziesz się śmiał.

#146 Matiz992

Matiz992

Catch & Reklamówka

• Moderator
  • 2153 postów
  • Ulubiona metoda:Spinning | Mucha
  • MiejscowośćSzczecin

Reputacja: 487

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:36

Obrona najmniejszy problem, najgorze zagospodarować czas na naskrobanie tych 50 stron :D

#147 Spinnigista

Spinnigista

Nałogowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Ulubiona metoda:SPINNING.(Jezioro: Okoń, Rzeka: Pstrąg)

Reputacja: 847

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:51

Witaj !!! Matiz ;)

#148 Incza

Incza

Moderator

• Administrator
  • 226 postów

Reputacja: 61

Napisano 14 grudzień 2015 - 18:48

Witaj. Dasz radę - nie martw się - pisz pracę i czasami wpadaj na forum. Pozdrowienia i powodzenia.

#149 Flicho

Flicho

Gaduła

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 14 grudzień 2015 - 20:15

Najmocniej przepraszam za OT w temacie, ale

Obrona najmniejszy problem, najgorze zagospodarować czas na naskrobanie tych 50 stron :D

Spoko, robisz pracę inżynierską więc jakieś badania będziesz miał, do nich pewnie jakieś obliczenia i do tych obliczeń jeszcze obliczenia błędów, wykresy, tabele ... jak masz jakiś program to listing kodu jako załącznik ... i nie 50 tylko 150 stron będzie za mało.

Czas na napisanie ... jak ja się szykowałem do obrony to pisałem po nocach a przy okazji jeszcze córkę pilnowałem/doglądałem. Akurat tak mi wyszło, że córka urodziła się dwa miesiące przed obroną. Często miałem ją "na sobie" jak ślęczałem przed komputerem ... ale w sumie z poprawkami to z samym pisaniem może ze dwa tygodnie się zeszło ... tylko trzeba przysiąść fałdu ... oczywiście też mi się nie chciało.

#150 Hestla

Hestla

Amator

• Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Ulubiona metoda:Spławik, Spining

Reputacja: 5

Napisano 03 styczeń 2016 - 00:06

Witam, nie wiem czy było to kiedyś proponowane, ale bardzo moim zdaniem przydało by się taka sama ramka jak ta po prawej stronie " Najnowsze tematy " tylko na zasadzie " Najpopularniejsze tematy " czyli tam gdzie aktualnie najwięcej ludzie się wypowiadają bo zauważyłem że gdy znika świeżo założony temat z pozycji Najnowsze to nikt już do niego nie zagląda, co o tym myślicie ?

#151 daniel

daniel

Złów i wypuść

• Moderator
  • 4680 postów
  • Ulubiona metoda:spinning mucha, okoń sandacz
  • MiejscowośćPrzedgórze sudeckie

Reputacja: 1799

Napisano 03 styczeń 2016 - 09:47

Witam, nie wiem czy było to kiedyś proponowane, ale bardzo moim zdaniem przydało by się taka sama ramka jak ta po prawej stronie " Najnowsze tematy " tylko na zasadzie " Najpopularniejsze tematy " czyli tam gdzie aktualnie najwięcej ludzie się wypowiadają bo zauważyłem że gdy znika świeżo założony temat z pozycji Najnowsze to nikt już do niego nie zagląda, co o tym myślicie ?

Kliknij sobie "nowa zawartość" po prawej stronie u góry, później po lewej stronie wybierz sobie najlepsze ustawienia treści forumowych i po kłopocie. Dopasuj sobie ta jak Ci odpowiada. 

Zdrowy rozsądek i umiar, to złota reguła wędkarstwa.
2wrdnht.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych